خرید و دانلود کتاب اخلاق اجتماعی پیامبر

کتاب الکترونیکی اخلاق اجتماعی پیامبر

حجم دانلود: 607.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

انسان موجودی کمال جو و کمال طلب است که برای رسیدن به کمال، سعی در پیمودن تمامی راه های ممکن را دارد. در واقع گمشده حقیقی انسان، کمال و یا به عبارتی دیگر افتادن در مسیر رسیدن به کمال است.
انسان ممکن است در پی رسیدن به کمال، هر از گاهی مسیری را انتخاب و مدتی را در آن طی طریق نماید و پس از مدتی از انتخاب خود نادم و پشیمان گردد؛ چرا که یقین می کند این مسیر نمی تواند او را به گمشده خود برساند. لذا مسیر دیگری را انتخاب می کند و چه بسا ممکن است این انتخاب های نادرست چندین بار تکرار گردد. این انسان پس از چندین آزمون و خطا و نیز عبرت گرفتن از زندگی پیشینیان و استعانت از آموزه های ناب دینی، اگر به دنبال راهکاری اساسی باشد؛ به این نکته اساسی پی می برد که متخلق شدن به اخلاق نیکو و پسندیده بهترین زمینه را برای قرار گرفتن در مسیر حرکت به سمت کمال فراهم می نماید...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
176
نظرات درباره کتاب اخلاق اجتماعی پیامبر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.