خرید و دانلود کتاب چراغ جادوی پدر پولدار

توصیه های پدر پولدار برای دستیابی هوشمندانه به پول و ثروت

کتاب الکترونیکی چراغ جادوی پدر پولدار

حجم دانلود: 2.0 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

چکیده برترین کتاب های رابرت کیوساکی
«من هم یکی از همان شاگردان تنبل بودم که نه خوب می‌توانستم بخوانم و نه بنویسم. هر بار که می‌خواستم برای امتحانی درس بخوانم و مطالعه کنم، حفظ کردن چند خط کوتاه از کتاب یک شبانه‌روز طول می‌کشید. آخر هم لحظه امتحان دست و پا شکسته چند کلمه‌ای از آنچه که در ته ذهنم باقی مانده بود، می‌نوشتم و جملاتی بی‌معنا را تحویل معلمم می‌دادم.

اگر جزوه‌های درسی‌ام را می‌خواندید، محال بود متوجه شوید که مربوط به کدام درس هستند. آنقدر در هم و نامفهوم بودند که هر گاه می‌خواستم از روی آنها درس بخوانم، احساس می‌کردم که در حال تجزیه و تحلیل یک متن فلسفی هستم.

اما امروز دریافته‌ام که حتی شاگردان تنبل مدارس هم می‌توانند در زمینه‌های دیگری نبوغ خود را نشان دهند. من که قادر نبودم چند خط از کتاب‌های درسی‌ام را حفظ کنم، امروز معادلات ریاضیاتی و قوانین مالی بسیاری را به خاطر می‌سپارم. من که نمی‌توانستم چند خطی از زبان خود بنویسم، مقالات و یادداشت‌های بسیاری در روزنامه‌ها به چاپ رسانده‌ام و حتی تاکنون صدها کتاب نوشته‌ام و چاپ کرده‌ام. کتاب‌هایی که در همه جای دنیا در دسترس هستند و من به تک‌تک آنها افتخار می‌کنم.

آرزوی ثروتمند شدن تنها آرزوی مشترک میان مردم است. تحقق این آرزو در گروی داشتن اطلاعات و آگاهی است. اطلاعاتی که به شما بگوید چگونه می‌توانید سیستم تجاری خود را طراحی کنید».

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
272
کنگره :
‫‭HG179‫‭‫‭‭/ک9چ45 1394‬
دیویی :
‫‭332/02401
کتابشناسی ملی :
3792058
شابک :
978-600-6235-68-4
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب چراغ جادوی پدر پولدار
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.