کتاب الکترونیکی چگونه یک مقاله بنویسیم

حجم دانلود: 1.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

آشنایی با تکنیک های مقاله نویسی از مهم ترین توانمندی های مورد نیاز محققان و پژوهشگران در دیسیپلین های مختلف علوم پزشکی است. اصولاً انجام تحقیق بدون انتشار نتایج آن امری ناتمام، عبث و بیهوده و صرفاً اتلاف زمان، انرژی، نیروی انسانی و منابع مالی است و تنها با انتشار نتایج تحقیق است که پژوهشگران قادر خواهند بود به بدنه دانش حرفه ای بیافزایند.
توجه به این نکته مهم است که بعضاً محققان آنقدر درگیر صحت و دقت جنبه های تکنیکی تحقیق می شوند که ممکن است از اصول نگارش غافل شوند. این نکته را باید به خاطر داشت که همیشه پژوهشگران ممتاز لزوماً نویسندگان برجسته نیستند. بنابراین آموختن روش صحیح نگارش مقالات علمی یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای هر محقق به شمار می رود. از سوی دیگر شتاب روزافزون فعالیت های پژوهشی در دنیای امروز سبب ایجاد حجم غیرقابل تصوری از دست نوشته های محققان گردیده است که سردبیران مجلات را به انتخاب بهترین آنها واداشته است. لذا تنها آشنایی با اصول استاندارد نگارش مقالات است که شانس گزینش مقالات پژوهشگران برای چاپ را به همراه خواهد داشت.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
196
کنگره :
R119‫‭/چ8 1394‬‮الف
دیویی :
808/06661
کتابشناسی ملی :
4044997
شابک :
978-600-369-019-6‬
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب چگونه یک مقاله بنویسیم
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.