امتیاز
5 / 5.0
خرید الکترونیکی (PDF)
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 4,600

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

معرفی کتاب ظهور یک برنده؛ کریستیانو رونالدو

کتاب ظهور یک برنده داستان زندگی پسری است که از خیابان‌های مادیرا آمده، و به یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ تبدیل شده. داستانی درباره اینکه چه چیزی او را به انسانی که امروز هست تبدیل کرده.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو (-۱۹۸۵) بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند. او توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال جهان را جابه‌جا کند.

رونالدو در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌های منتشر شده، با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل از تاتنهام به رئال مادرید در سال ۲۰۱۳، شکسته شد. با حقوق سالیانه ۲۱ میلیون یورو، دارای بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال جهان است و رقم قیدشده در قرارداد وی برای جدایی از رئال مادرید، ۱ میلیارد یورو می‌باشد. در حال حاضر، برخی وی را بهترین بازیکن فوتبال در جهان و یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال می‌دانند.

گزیده کتاب ظهور یک برنده؛ کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دو سانتوس آویرو، آبی به صورتش پاشید، در آینه خیره شد و نفس عمیقی کشید. امروز، روز او بود.

بیرون، در خیابان پاسئو دلا کاستلای مادرید، ترافیک سنگینی به سمت ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در جریان بود. جولای 2009، طرفداران ساعت ها برای گرفتن بلیط مراسم صبر کرده بودند 82000 صندلی ورزشگاه به سرعت پر شده بود و کسانی که موفق به ورود داخل استادیوم نشده بودند، مراسم را روی مونیتوری بزرگ خارج ورزشگاه تماشا می کردند.

همه مردم پیراهن سفید باشگاه رئال مادرید را پوشیده بودند. یکی از بهترین بازیکنان دنیا بالاخره به تیم آن ها می آمد...

صفحات کتاب :
100
کنگره :
GV942/7‭‬
دیویی :
[ج]796/334092
کتابشناسی ملی :
3788097
شابک :
978-964-5948-75-5‭‬
سال نشر :
1397

کتاب های مشابه ظهور یک برنده؛ کریستیانو رونالدو