خرید و دانلود کتاب سه سال در دربار ایران

خاطرات پزشک ویژه ی ناصرالدین شاه

کتاب الکترونیکی سه سال در دربار ایران

حجم دانلود: 5.6 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب « سه سال در ایران» اثر دکتر ژوانس فووریه( ژرار فوری) که به قلم توانمند عباس اقبال آشتیانی به شیوایی ترجمه گردیده، حاوی خاطرات و مشاهدات وی از دربار ناصرالدین شاه و ایران از تاریخ ( دوم ذی الحجه 1306ق) تا بازگشت وی از ایران( سوم جمادی الاولی1309ق) به همراه تصاویر تاریخی است و یکی از بهترین منابع درباره ی اوضاع ایران در دوران ناصری محسوب می شود.
این کتاب می تواند اطلاعات هرچند مختصری درباره کشورهای واقع در مسیر سفر ناصرالدین شاه، برخی از شهرهای ایرانی، وضعیت مذهبی آن روز جامعه ی ایران، درباریان، وضع حرم و کاخ ها و در نهایت خصایل ناصرالدین شاه را از زبان یک شخص سوم فرنگی که نفعی در آن نداشته، ارایه نماید...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
سال نشر :
1394
صفحات کتاب :
400
کنگره :
‫‬‮‭DSR1370‫‬‮‭/ف9س9 1394
دیویی :
‫‬‮‭955/0745092
کتابشناسی ملی :
4161525
شابک :
‫‬‮‭978-964-8007-99-2
نظرات درباره کتاب سه سال در دربار ایران
حامد خسروجردی

کتابی هستش شیرین و خواندنی. نویسنده خاطراتش رو به زبانی لطیف شرح می ده و خواننده رو با خودش به همون دوران میبره. لابلای صفحاتش هم تصاویر و نقاشی هایی هستش که ظاهرا متعلق به خود نویسنده است و تصویری از اون دوران رو در ذهن مخاطب شکل می ده که همین مسأله باعث دلچسب تر شدن مطالعه میشه. در کنار خوبی های این اثر فقط یه نکته منفی دیده میشه که خواننده رو اذیت می کنه و اون مربوط به ویراستاری اثر هستش که امیدوارم ناشرین همونطور که در کتاب های چاپی به این مسئله توجه می کنند در کتاب های الکترونیکی نیز بیشتر در این زمینه دقت داشته باشند.

1395-3-13 09:19:11

پاسخ