خرید کتاب توضیح الرسائل کربلا

چطور از دل 18 هزار نامه عاشق، 30 هزار قاتل ایجاد شد!؟

کتاب الکترونیکی توضیح الرسائل کربلا

حجم دانلود: 692.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب توضیح الرسائل کربلا

پاسخ های زیادی به معمای تاریخی «قلوبهم معک و سیوفهم علیک» داده شده است: دل هایی با او و شمشیرهایی بر او؟!


این سطور تلاشی است برای حل این معادله عجیب تاریخ که در مورد کوفیان گفته اند؛ «دل هایی با حسین، شمشیرهایی بر حسین!» و بررسی فرضیه نداشتن «عزم» و نیز کاوشی در اطراف این مفهوم، نقشی که عزم در حرکت آفرینی به سمت نقطه مطلوب ایفا می کند و جایگاه آن برای تحقق اهداف؛ بحثی که نسبت به آن جهالت و یا غفلت اساسی می شود و حجابی برای رسیدن از دانایی به توانایی انسان ها است.


این رساله به دنبال پاسخی برای یک درد تاریخی شیعه خواهد بود: چرا سرنوشت، قاتلان امام حسین را از مردمان «کوفه» انتخاب کرد؟ چرا قلم تقدیر حتی یک نفر را از «شام» به کربلا نیاورد و تماماً کوفیانی را در مقابل امام شان قرار داد که ادعای محبت او و انتظار آمدنش را داشتند؟

گزیده ای از کتاب توضیح الرسائل کربلا

از تشخیص تا تصمیم، راز قلوبهم معک و سیوفهم علیک

امروز جاهلیت باز تولید شده است. با توان بسیار بالاتر، با خطر صدها بلکه هزارها برابر جاهلیت روزهای اول اسلام. البته اسلام هم بحمدالله امروز مجهز شده است.نیروی عظیم اسلامی با استفاده از ابزارهای گوناگون، امروز در دنیا گسترده است. وامید موفقیت،امید غلبه بر ترفند دشمنان امید کمی نیست، امید بالائی است. چیزی که لازم است در درجه اول «بصیرت» استو در درجه دوم «عزم و همت»، این چیزی است که ما ملت های مسلمان به آن نیاز داریم.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
164
کنگره :
‫‬‮‭BP41/5‫‬‮‭/ع7845ت9 1393
دیویی :
297/9534
کتابشناسی ملی :
‫3601845‬
شابک :
9786007850619
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب توضیح الرسائل کربلا
98917****3500

تاکنون بیشتر محتوای کتاب تشریح داده نشده‌است

1395-6-27 02:46:00

پاسخ