خرید و دانلود کتاب سیری در رساله های موسیقایی

کتاب الکترونیکی سیری در رساله های موسیقایی

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

استاد بزرگوار، دکتر حسین محمدزاده صدیق را با آثار گرانبهایشان در زمینه های زبانشناسی، ادبیات و مخصوصاً ادبیات ترکی می شناختم تا روزی که کتاب رسالات موسیقی به دستم رسید و بعدها مجموعه مقالات قوپوزنوازان را در مجله ی مقام موسیقایی مطالعه کردم. شوق و عطش دیدار و تلمّذ از محضر استاد در دلم به جوش آمده بود. در نوروز سال 1387 در شبکه ی چهار تلویزیون با دیدن برنامه ی ایرانی نوروز است، دیگر تاب صبوری از من گرفته شد. در جستجوی دیدار بودم تا پیشانی ارادت بر آستان علم و معرفت آن پیر فرزانه بگذارم. تا این که مدیریت محترم انتشارات ندای شمس – آقای علیخانی- شرایط این دیدار را فراهم کردند.

در همان روز که استاد، علاقه و عشق مرا در خصوص تحقیق، جمع آوری و تصحیح نسخ و رسالات موسیقی احساس کردند، با سعه ی صدر اجازه دادند تا افتخار گردآوری، تنظیم و ویرایش مجدد آثار ایشان در زمینه ی موسیقی را داشته باشم. کتاب حاضر، ویرایش جدیدی از اثر ایشان موسوم به «رسالات موسیقی فارسی» است که در واقع مجموعه ای از زحمات استاد است که در طی سال ها تدریس متون و نسخ خطی رسالات موسیقی در دانشگاه سوره (تهران) تدوین و تألیف کرده اند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
168
کنگره :
‫‮‬‮‭ML344/2‫‮‭/م3س9 1389
دیویی :
789/09
کتابشناسی ملی :
1981393
شابک :
978-964-506-952-8
سال نشر :
1389
نظرات درباره کتاب سیری در رساله های موسیقایی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.