خرید و دانلود کتاب نور مبین (تفسیر سؤالی قرآن کریم) جلد اول

ناشر: پیام کلیدر

نویسنده:

مجموعه کتاب : نور مبین

کتاب الکترونیکی نور مبین (تفسیر سؤالی قرآن کریم) جلد اول

حجم دانلود: 892.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

انسانها از دیرباز به دنبال کسب سعادت بوده‌اند و هر یک برای دسترسی به آن راهی را انتخاب نموده‌اند، امّا به راستی سعادت چیست و راه رسیدن به آن کدام است؟ و آیا انسان‌های متحیّر و سرگردان قرن 21 که غالبآ با عدم آگاهی از تعالیم حیات‌بخش دین مواجه هستند و دلبستگی به دنیا و زرق و برق آن چشم و
گوش آنها را کور و کر و قلب آنها را از درک حقایق ناتوان ساخته است سعادتمندند؟ اگر پاسخ منفی است که هست برای رهایی بشریت از گرفتاریهایی که به دست خود بوجود آورده است چه باید کرد؟
در پاسخ به این سؤالات که اساسی نیز هستند باید گفت پیمودن مسیر سعادت در گرو قرار گرفتن در صراط مستقیم الهی است که عبارتست از پیمودن راه انبیا، صدّیقین، شهدا و صالحین. برای پیمودن این راه باید از رهنمودهای قرآن کریم بهره گرفت و از ارشادات رهروان راه او که قرآن مجسّم هستند بهره‌مند شد و بدیهی است که هر که سعادت را جز از این طریق بجوید ره به بیراهه برده است و خود را در وادی ضلالت و گمراهی قرار داده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
211
نظرات درباره کتاب نور مبین (تفسیر سؤالی قرآن کریم) جلد اول
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.