خرید و دانلود کتاب آموزش فارسی و کاربردی Excel 2013

تصویری

کتاب الکترونیکی آموزش فارسی و کاربردی Excel 2013

حجم دانلود: 18.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

Excel، نرم افزار پرکاربردی در مجموعه Microsoft Office می باشد و 2013 Excel دارای امکانات جدیدی می باشد. با استفاده از دستورالعمل های مرحله به مرحله و تصاویر تمام رنگی این کتاب ، یادگیری انجام کارهای موجود در Excel برای شما راحت خواهد شد.
قالب تصویری کتاب به شما کمک می کند با امکانات جدید Excel مانند برنامه های کاربردی وب و واسط گرافیکی اصلاح شده آن بهتر آشنا شوید.
2013 Excel دارای امکانات چاپی می باشد که شما را قادر به ایجاد اسناد پیچیده تری می کند.
این کتاب ، با استفاده از نماهای تمام رنگی، مرحله به مرحله به شما نشان می دهد که چگونه از امکانات جدید Excel استفاده کنید.
این کتاب در 14 فصل ارائه شده است. فصل‌های 1-4 مهارت‌های پایه مانند تعیین برنامه های متفاوت اکسل ، سفارش سازی پنجره برنامه، تنظیمات workbook ها، مدیریت کردن داده درون workbook ها، ایجاد فرمول برای خلاصه سازی داده‌هایتان، و قالب بندی workbook ها است. فصل‌های 5-10 چگونگی تجزیه و تحلیل داده از طریق مرتب سازی و فیلتر سازی، ایجاد مجموعه های داده برای تجزیه و تحلیل سناریو، خلاصه سازی داده‌ها با استفاده از نمودارها، و ایجاد کردن PivotTable ها و PivotChart ها نشان می‌دهد. فصل‌های 11-14 چاپ کردن ، کار با ماکرو ها، و فرم‌ها، کار با برنامه های آفیس دیگر، و همکاری با همکاران را پوشش می‌دهد.
اولین بخش از فصل 1 شامل اطلاعات مقدماتی است که اصولاً موجب علاقه خوانندگانی می‌گردد که جدیداً با اکسل آشنا شده‌اند و از اکسل 2010 یا یک نسخه قبل، به اکسل 2013 به روز شده‌اند.
این کتاب برای این طراحی شده است تا مرحله به مرحله تمامی وظایفی که احتمالاً با اکسل 2013 انجام می‌دهید به شما نشان داده شود. در صورتی که شما کار خود را از ابتدا آغاز می‌نمایید و با تمرین‌های سرتاسر فصل کار می‌نمایید ، کارایی کافی برای ایجاد و کار با انواع workbook های اکسل را کسب خواهید کرد. هرچند، هر مبحث محتوای مختص به خود را دارد، مسلماً، شما می‌توانید بسته به مهارتی که نیاز دارید به آن فصل مراجعه نمایید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
521
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب آموزش فارسی و کاربردی Excel 2013
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.