خرید و دانلود کتاب قدرت انعطاف پذیری

فکر خود را تغییر دهید تا شادی را همین امروز تجربه کنید

کتاب الکترونیکی قدرت انعطاف پذیری

حجم دانلود: 613.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

شاهکاری از دیمیان هیوز
«تحقیقات نشان داده‌اند که حدود ۷۳ درصد از خریداران در نقاط مختلف دنیا قبل از اینکه چیزی را خریداری کنند، به نسبت پنج بار دچار شک و تردید می‌شوند. به عبارت دیگر آنها قبل از خریدن اجناس، پنج بار آن را کنار می‌گذارند و دوباره بر می‌دارند. علاوه بر آن بخش دیگری از این تحقیقات نشان داد که حدود ۸ درصد از فروشندگان نیز به نسبت پنج بار جنسی که مشتری در خرید آن شک دارد را از او می‌گیرد و در انتها می‌پذیرد که آن را بفروشد.

در حالت کلی اگر بخواهیم این مطلب را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که حدود ۸ درصد از افراد در حال سود بردن از ۷۳ درصد از مردم هستند. تعجبی ندارد که همین تعداد کم و انگشت شمار بتوانند در مقایسه با تعداد بیشتری از مردم سود کنند. این نسبت شاید کمی‌متغیر باشد، اما نسبت تعداد افراد موفق و افراد عادی را به وضوح بیان می‌کند.

با ارائۀ این مثال ما قصد داریم، پشتکار فروشندگان در نشان دادن صبر و تحمل و فروش اجناس را بیان کنیم. اگر ما بخواهیم خودمان را جای خریداران بگذاریم، قطعاً نمی‌توانیم با بار اول دیدن هر چیزی، آن را بخریم. اما اگر بخواهیم در گروه فروشندگان باشیم، آیا می‌توانیم در صبر و تحمل نشان دادن از خود، این چنین تلاش کنیم؟ آیا پس از پنج بار «نه» شنیدن، از فروش جنسی، خود خسته و پشیمان نمی‌شویم؟»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
120
کنگره :
‫BF637‭ /‮الف‬2‫‬‮‭ھ96 1392
دیویی :
‫‬‮‭158/1
کتابشناسی ملی :
3242105
شابک :
978-600-6235-37-0‬‬‬
سال نشر :
1392
نظرات درباره کتاب قدرت انعطاف پذیری
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.