خرید و دانلود کتاب قدرت تعادل

شاهکاری ارزشمند از وین دایر

ناشر: طاهریان

نویسنده:

مترجم: فریبا سبزچمنی

مجموعه کتاب : به سوی موفقیت

کتاب الکترونیکی قدرت تعادل

حجم دانلود: 2.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

این اصل تعادل است که به عالم معنا می بخشد، جهان، سیاره ها، فصول، آب، باد، آتش و کرة زمین همگی در تعادل کامل هستند. تنها استثنای این اصل ما انسانها هستیم. در این کتاب من سعی دارم تعادل طبیعی تان در همة جنبه های زندگی را به شما بازگردانم. متعادل شدن تنها در اتخاذ استراتژیهای نوین برای تغییر رفتارتان نیست بلکه در تطبیق مجدد خودتان با تفکراتتان است تا بتوانید بین خواسته های زندگی روزانه و نحوة زندگی تان آتعادل ایجاد کنید. وقتی ویراستارم خواندن این مجموعه را تمام کرد روی جلد کتاب این کلمات را برای من نوشت. گفت: "وین، متعادل بودن عالی است. هیچ کس نمی تواند این کتاب را بخواند و سرزنده نشود. فکر می کنم خودم هم به تعادل برگشتم."
مطمئنم شما هم با خواندن و عمل کردن به 9 اصل این کتاب حس آگاهی لذت بخشی نسبت به تعادل عالم را احساس خواهید کرد. وقتی گذاشتم این ایده ها درونم جاری شوند و آنها را را روی کاغذ آوردم قصدم دقیقاً همین بود که شما هم بتوانید این احساس لذت بخش را داشته باشید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
128
کنگره :
BF637‭‬ ‭/خ9‫‬‮‭د225 1393
دیویی :
158/1
کتابشناسی ملی :
3283862
شابک :
978-600-6235-40-0‬
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب قدرت تعادل
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.