دانلود و خرید کتاب شفای زندگی

کتابی الهام بخش، همراه با امید و بینش های تازه به زندگی

ناشر: طاهریان

نویسنده:

مترجم: سمانه فلاح

ارائه دهنده: استودیو نوار

گوینده: سحر بیرانوند

مجموعه کتاب : به سوی موفقیت

کتاب دیجیتال شفای زندگی

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت

کتاب صوتی شفای زندگی

حجم دانلود: 260.2 مگا بایت
مدت زمان : 378 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب شفای زندگی

 

کتاب شفای زندگی از لوییز ال هی(نویسنده کتاب)، از برترین و موفق‌ترین آثار حوزه‌ی روانشناسی و خودشناسی که تا به الان منتشر شده است. کتاب شفای زندگی از آن دست کتاب هایی است که تقریبا همه‌ی ما، حداقل یک بار نام آن را شنیده‌ایم.

خواندن و یا گوش دادن به نسخه صوتی کتاب شفای زندگی به شما کمک می‌کند تا با نگاهی جدید و نوین به قدرت ذهن خود توجه کنید
ترتیب به کار گرفته شده نویسنده در کتاب، بسیار کاربردی و ریشه‌ای‌ست. به طوری که در ابتدای کتاب نویسنده تنها به این می‌پردازد که مشکل ما در زندگی چیست و چگونه می‌توانیم آن را حل کنیم.

نمی‌توانیم بگوییم کتاب شفای زندگی تنها یک کتاب خودشناسی است که باید آن را بخوانیم و تمام کنیم و با تمام شدنش تمام آموزه‌هایش هم تمام می‌شود.
در واقع کتاب توانایی این را دارد که تاثیری عمیق بر خواننده و شنونده خود بگذارد تا بتواند در سال‌های بسیاری از  آموزه‌ها و مثال‌های کتاب در زندگی خود بهره مند شود.

 

 

بخشی از متن کتاب شفای زندگی 

 

زندگی بسیار ساده است، از همان دست که بدهیم، از همان دست می‌گیریم. هرگونه درباره‌‌ی خود بیندیشیم، برایمان به واقعیت در می‌آید .من معتقدم که هرکس از جمله خودم، مسئول همه‌ی چیزهایی است که در زندگی پیش می‌آید.
هر اندیشه‌ای که از ذهن ما می‌گذرد ،آینده‌ی ما را می‌آفریند. هر کدام از ما‌، با اندیشه‌ها واحساس‌هایمان تجربه‌های خود را می‌آفرینیم. اندیشه‌هایی که به ذهن ما راه می‌یابد وکلماتی که برزبان می‌رانیم، تجربه‌های ما را می‌آفریند. خود ما اوضاع و شرایط را می‌آفرینیم، و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش می‌کنیم و اقتدار خویش را از دست می‌دهیم.
هیچ کس و هیچ جا و هیچ چیز، بر ما اقتداری ندارد. زیرا ما تنها اندیشه‌ور ذهن خودمان هستیم. ما تجربه‌ها و واقعیت خویش و همه‌ی کسانی را که در این واقعیت جا گرفته‌اند، می‌آفرینیم.

 

شما می‌توانید نسخه الکترونیکی کتاب شفای زندگی به قلم لوئیز هی و ترجمه سمانه فلاح  و کتاب صوتی شفای زندگی با صدای سحر بیرانوند (گوینده کتاب)  را از طریق فروشگاه اینترنتی فراکتاب دانلود و خرید کنید.

مشخصات کتاب
شابک :
978-600-6235-59-2
سال نشر :
1394
صفحات کتاب :
176
کنگره :
BF637‭‬ ‭/خ9‫‭ھ9 1394
دیویی :
158
کتابشناسی ملی :
3694004
نظرات درباره کتاب شفای زندگی
98939****7685

عالی

پاسخ
خرید کتاب