خرید و دانلود کتاب ردپایی بر شن

کتاب الکترونیکی ردپایی بر شن

حجم دانلود: 498.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب خاطرات نویسنده از ماجراهایی است که از کودکی تا بزرگسالی برای او اتفاق افتاده است. اما آنچه روایت می شود خاطرات صرف نیست و با برخی خیال پردازی های راوی به رمان نزدیک شده است. اما رمان هم نیست. به همین دلیل به آن ضد خاطرات گفته می شود. این کتاب در مورد یک فرهنگ ناگفته و آداب و رسوم ناشناخته یک ایل حرف می زند از دیگر ویژگی های این اتوبیوگرافی می توان به استفاده از واژه ها و لغاتی اشاره کرد که مخصوص ایل مورد نظر در داستان است که البته به شکلی مورد استفاده قرار گرفته است که خواننده را آزار ندهد.
... تقویم پدر چوپان ها بودند. هر وقت می خواست عمر ما بچه ها را حساب کند، شروع می کرد به شمردن چوپان ها و حساب آن را با انگشت نگه می داشت. آن سال امین چوپان بود، سال بعد مختار، سال بعد، شاه بیگ، سال بعد سبحان، سال بعد جان بیگ، مرتضی خورشید، امین، نادعلی، پیرعلی، امین، بمان علی، آشور خداداد، امین.
سال های مهمی هم بودند، مثل سال قحطی، سال ملخ، سال وبایی، سال گرگی، سال بز مرگی، سال نون منی پنج تومان، سال باصری ها و سال مرگ عمو قاسم. پدر وقتی به سال مرگ عمو قاسم می رسید، چشم هایش پر اشک می شد...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
109
کنگره :
PIR7994‭‬ /392‫‭ر4 1388
دیویی :
8‮فا‬1/62
کتابشناسی ملی :
1317825
شابک :
978-964-506-551-3
سال نشر :
1388
شابک دیجیتال :
978-600-03-2558-9
نظرات درباره کتاب ردپایی بر شن
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.