خرید و دانلود کتاب بادبادکهای دیار مادری

مجموعه شعر

کتاب الکترونیکی بادبادکهای دیار مادری

حجم دانلود: 2.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

اصغر معاذی شعر های خود در این مجموعه را به سه بخش با این عناوین تقسیم کرده است : بخش اول «باد بادک های دیار مادری» شامل 25 غزل، یک مثنوی و یک رباعی است که در بردارنده غزل های عاشقانه است و عنوان این بخش ، نام کتاب را نیز رقم زده است، شاید به این دلیل که حجم و تعداد شعر های این بخش بیشتر از دو بخش دیگر است.

بخش دوم، « عاشقانه های یک تفنگ» که هشت غرل با مضامین فرهنگ شهادت و ایثارآن را شکل داده اند.

بخش سوم به نام " از دلتنگی های حرا تا خیابان های چشم به راه" شامل چند غزل و 2 مثنوی است که در بردارنده سروده های آیینی شاعر است.

معاذی در هر سه بخش مجموعه ودر قالب های مختلفی که به آنها پرداخته، از جمله غزل، رباعی و مثنوی خوب ظاهر شده است و در کل، شعر های مجموعه از یکدستی نسبی در ذهن و زبان برخوردارند، با این حال جلوه کامل تر شاعرانگی و خلاقیت های شاعر را دربخش دوم کتاب« عاشقانه های یک تفنگ» می توان سراغ گرفت.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
110
کنگره :
PIR8211‭‬ ‭/ع183‫‭ب2 1388
دیویی :
8‮فا‬1/62
کتابشناسی ملی :
1598110
شابک :
978-964-506-650-3‬
سال نشر :
1388
شابک دیجیتال :
978-600-03-2559-6
نظرات درباره کتاب بادبادکهای دیار مادری
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.