خرید و دانلود کتاب شب منظومه ها

مجموعه غزل

ناشر: سوره مهر

گردآورنده: مهدی زارعی

کتاب الکترونیکی شب منظومه ها

حجم دانلود: 206.3 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب شب منظومه‌ها، مجموعه‌ای است از ٦٣ غزل از شاعران جوان که با همت شاعر ارجمند هم‌روزگار ما جناب آقای مهدی زارعی فراهم آمده است.
کتاب شب منظومه‌ها، مجموعه‌ای است از ٦٣ غزل از شاعران جوان که با همت شاعر ارجمند هم‌روزگار ما جناب آقای مهدی زارعی فراهم آمده است. این کتاب مجموعه‌ای است لطیف و روان از غزلیات زیبا با مضامینی مذهبی، عارفانه، عاشقانه، سیاسی و اجتماعی. همچنین واقعه کربلا و شهادت امام حسین(ع)، قمر بنی‌هاشم، حضرت علی اصغر(ع) و در دامان نگرفتن سر حسین بن علی(ع) به دست دخترش رقیه(س) ـ عصر جاهلیت و زنده به گور کردن دختران و بعد از آن ظهور پیامبر و امام امام علی(ع) و شهادت او و همسرش. مشکلات خانوادگی و پیامدها و عواقب آن، مشکلات اجتماعی و اقتصادی، درباره عشق عشاق به معشوق و محبوب واقعی، درباره انتظار ظهور حضرت مهدی(عج)، درباره قضا و قدر الهی و سرنوشتی که انسان هیچ حق انتخابی در آن ندارد، درباره شمال و هوای پاک و لطیفش و مردم باصفا و مهربانش، درباره زنی که در خیال داماد کردن سه پسرش آن‌ها را در واقعیت کفن‌پوش می‌کند... گزیده متن «... شب منظومه‌ها، در واقع روایت فردایی است پیش رو، که از رهگذر عبور از پیچ‌وخم تجربه‌های امروز حاصل خواهد آمد...»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
95
کنگره :
info@neginalmas.ir
دیویی :
‫‭8‮فا‬1/6208
کتابشناسی ملی :
1239662
شابک :
‫‬‭978-964-506-503-2
سال نشر :
1387
شابک دیجیتال :
978-600-03-2621-0
نظرات درباره کتاب شب منظومه ها
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.