خرید و دانلود کتاب پسرم قدش بلند است

کتاب الکترونیکی پسرم قدش بلند است

حجم دانلود: 184.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

چاپ دوم مجموعه داستان« پسرم قدش بلند است» نوشته‌ی ‌آناهیتا‌ آروان برای گروه سنی نوجوان ،‌توسط انتشارات سوره مهر‌منتشرشد.
به‌ گزارش‌ پایگاه خبری انتشارات ‌سوره ‌مهر،آناهیتا آروان درباره این کتاب گفت:«پسرم قدش بلند است» شامل هفت داستان با ‌عناوین «‌قفس»،«درخت‌سیب»،«آسمون‌فیروزه»،«‌بوی‌ گل پیراهن»،«نذر و نیاز»،«پسرم قدش بلند است»،«دل عسلی ها» و «وقتی انار می‌ترکد» است.
این نویسنده کودک و نوجوان درباره محتوای این داستان ها گفت: این داستان ها همگی بعد تربیتی و اخلاقی دارند.مثلا داستان «پسرم قدش بلند است» درباره پسردوست بودن برخی خانواده هاست که فرزند پسر را به دختر ترجیح می دهند و حتی گاهی این مسئله باعث می شود که یک زندگی از هم بپاشد.
وی افزود: در این داستان،راوی که خود در یک خانواده فاقد پسر رشد یافته، اکنون در ذهن خود زمانی را مجسم می کند که نوازد پسر به دنیا می آید و ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-600-175-058-8
سال نشر :
1389
شابک دیجیتال :
978-600-03-1514-6
صفحات کتاب :
56
کنگره :
‫PIR7929‭‬ ‭/ر64‫‬‮‭پ5 1389
دیویی :
‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
2143687
نظرات درباره کتاب پسرم قدش بلند است
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.