دانلود رایگان کتاب بانوی بهشتی

در عرصه های حضور

کتاب الکترونیکی بانوی بهشتی

حجم دانلود: 934.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

درباره فضائل و مقامات بانوی اسلام فاطمه زهرا (س) سخن بسیار گفته اند و بسیار نوشته اند، و اشعار فراوانی سروده اند ولی هنوز نه گویندگان و نه نویسندگان و شاعران به عمق شخصیت آن بانوی بهشتی راه نبرده اند و حق داشته اند.
زیرا آخرین درجه کمال یک انسان رسیدن به مقامی است که جز رضای خدا نخواهد و جز خشنودی او را نطلبد و حتی خویشتن خویش را به کلّی فراموش کند که ما نام آن را «فنای فی الله» می گذاریم.
ولی درباره این بانوی بهشتی سخن فراتر از اینهاست؛ چون پدر بزرگوارش پیغمبر اکرم (ص) در حدیث معروفی که نه تنها شیعه بلکه اهل سنت نیز درباره او نقل کرده اند در حق او می فرماید :
«یا فاطمة! ان الله یغضب لغضبک ویرضی لرضاک».
در اینجا سخن از تبعیت رضای خدا از رضای او و خشم خداوند از خشم اوست. مقام بسیار والایی که هر چه درباره آن گفته شود حق آن ادا نمی شود.
کار این بانوی ملکوتی به جایی می رسد که دریای خروشان علم، و گوینده کلام تاریخی «سلونی قبل ان تفقدونی» و باب مدینة علم النبی (ص) امیرمؤمنان علی (ع) طبق بعضی از روایات بعضی از مسائل علمی را از همسرش بانوی اسلام می پرسید.
و این نیز مقامی است برتر از اندیشه ما.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
384
کنگره :
BP27/2‭‬‭/د233ب2 1391‬
دیویی :
297/973‬
کتابشناسی ملی :
3706991
شابک :
978-964-533-165-6‬‬
سال نشر :
1391
نظرات درباره کتاب بانوی بهشتی
98991****6164

احسنت ، عالی عالی عالی عالی ، براوووووو دمتون گرم ، اجرتون با خدا ، بهتر از بهت ، حتما کسایی که کتاب میخونن دانلود کنن

1398-6-23 22:30:20

پاسخ