دانلود رایگان کتاب تفسیر سوره احزاب (جلد اول)

کتاب الکترونیکی تفسیر سوره احزاب (جلد اول)

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتابی که پیش روی شما خوانندگان محترم است، حاصل جلسات تفسیری مرجع عالی‌قدر و مفسّر گران‌مایه، حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی (مدّظلّه العالی) است، که در ماه مبارک رمضان سال‌های 1433 و 1434 هـ.ق (مصادف با تابستان 1391 و 1392 هـ.ش) در صحن امام خمینی؛ حرم مطهّر حضرت فاطمه معصومه 3، در حضور هزاران نفر از نمازگزاران عزیز وروزه‌داران گرامی برگزار شد. و خداوند متعال به این بنده حقیر توفیق جمع‌آوری و تحقیق و ارائه آن را در قالب این کتاب عنایت فرمود.
موضوع این جلسات پربرکت، تفسیر «سوره احزاب» بود که از تنوّع خاصّی برخوردار است و مباحث مختلفی در آن وجود دارد.
استاد بزرگوار ضمن تفسیر این سوره به زبان ساده و قابل درک برای همه اقشار مردم، نکات بسیار ظریف، دقیق، آموزنده و تازه‌ای را که در تفسیر نمونه به آن‌ها پرداخته نشده بود، مطرح کردند که دارای آثار تربیتی و اجتماعی فراوانی است و روح تشنگان معارف ناب قرآنی را سیراب کرده، و به آن‌ها کمک می‌کند که در کنار قرائت و تلاوت قرآن مجید، به تدبّر و تفکّر در معارف بلند آن بپردازند و از این مائده آسمانی استفاده بهتری کنند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
4303176
شابک :
978-964-5332-27-1
سال نشر :
1394
صفحات کتاب :
368
کنگره :
‫‭‬‭‬‭BP102/654‫‬‭/م7ت7 1395
دیویی :
297.18
نظرات درباره کتاب تفسیر سوره احزاب (جلد اول)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.