امتیاز
5 / 5.0
خرید الکترونیکی (TEXT)
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 3,000
خرید الکترونیکی (صوت و متن)
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 4,500
نظر شما چیست؟
برایان تریسی در کتاب 21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن ها را نگه دارید، 21 ایده از بهترین ایده هایی را که تا به حال توسط مدیران یافت شده تا افراد مناسب را استخدام کنند و نگه دارند را با شما در میان می گذارد.

با عمل کردن به اصول کتاب 21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن ها را نگه دارید (21Great Way To & Hire And Keep Good People)، می توانید در زمان صرفه جویی کنید، تصمیم های بهتری در انتخاب هایتان بگیرید و ارزش خدمتی که به شرکت تان می کنید را فوق العاده افزایش بدهید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده این کتاب، یکی از بزرگ ترین مشاوران و مربیان مدیریت در دنیا است. برایان خود برای 22 شرکت متفاوت کار کرده است. او بیشتر از 300 عنوان برنامه ی صوتی درباره ی موفقیت شخصی و شغلی دارد. برنامه های او به 20 زبان ترجمه شده و او نویسنده 12 کتاب است. برایان به بیش از دو میلیون تاجر در 23 کشور آموزش و به بیش از 500 شرکت مشاوره داده است.

در بخشی از کتاب 21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن ها را نگه دارید می خوانیم:

واقعا تعجب آور است که چه افراد زیادی آگهی می دهند یا دنبال داوطلبان جدید برای شغلی می گردند، اما چند دقیقه وقت نمی گذارند که بنشینند و شرح واضحی از کسی که نیاز دارند را بنویسند. یک چیز عجیب بین مغز و دست تان اتفاق می افتد. وقتی همه ی خصوصیاتی را که داوطلب ایده آل آن شغل باید داشته باشد می نویسید، از وضوح باور نکردنی ای که روی کاغذ به وجود می آورید حیرت خواهید کرد.
صفحات کتاب :
43
سال نشر :
1390

کتاب های مشابه افراد مناسب را استخدام کنید