خرید و دانلود کتاب دستور زبان فارسی

کتاب الکترونیکی دستور زبان فارسی

حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

آگاهی زبان آموز از روابط صرفی و نحوی که جمعا دستور زبان نامیده می شود،او را بر ساخت متون گفتاری و نوشتاری مسلط می کند و به او توانایی تولید ساخت های گفتاری و نوشتاری صحیح می دهد.
آموزش ارتباطی زبان دوم که امروزه صورت تکامل یافته شیوه های پیشین زبان آموزی است، اگر چه بر ارتباط تکیه دارد و می گوید: «ارتباط برقرار کنیم تا زبان بیاموزییم»- بر خلاف آنها که می گفتن:«زبان بیاموزید تا ارتباط برقرار کنید»- با این حال، در این روش نیز آموزش تصویر هم چنان جایگاه ویژه خود را دارد. دستور نو که بر اساس نظریه های زبان شناسی تدوین شده، به تحلیل واقعیی ساخت های زبان می پردازد و از هر تجویزی می پرهیزد.
این کتاب نیز بر اسلوب دستور نو تدوین شده و به تجزیه و تحلیل ساخت های نوشتاری زبان فارسی امروز می پردازد و از این راه قوانین، دستور زبان فارسی آموزش داده می شود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
223
کنگره :
PIR2695‬‫‬‭‭/ب6د5 1390‍‬
دیویی :
4‮فا‬5/07
کتابشناسی ملی :
2115756
شابک :
978-964-195-236-7‬
سال نشر :
1390
کد کتاب :
BA0123
نظرات درباره کتاب دستور زبان فارسی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.