خرید کتاب تو می آیی

کتاب چاپی تو می آیی

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب تو می آیی

کتاب تو می آیی، مجموعه ای است درباره ی امام زمان(عج)، از زنده یاد علی صفایی حایری، که در آن استاد به ضرورت وجود امام و به تبیین انتظار و به تبیین وظیفه ی ما، پرداخته اند و به شبهاتی پاسخ داده اند.

چهار عنوان از این مجموعه را استاد خود نوشته اند که سه تای آن تاکنون به چاپ نرسیده بود، تنها ای قامت بلند امامت، در زمان حیات استاد به طبع رسیده بود. عصر انتظار، مصاحبه ای بوده که استاد با یکی از دوستان داشتند و پس از پیاده شدن از نوار و با اندکی تغییر در اختیار شما قرار می گیرد.

مؤسسه ی فرهنگی لیله القدر که هدفی جز تبیین معارف دینی ندارد، این اثر را به پیشگاه امام زمان (عج) و به همه ی عاشقان آن حضرت تقدیم می دارد تا از این رهگذر خود را آماده و پذیرای آن حضرت کنند و مقدمات ظهور و نصرت ایشان را فراهم سازند...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
31
کنگره :
BP224/4‏‫‬‭‬‭‬‬‭/ص67ت9 1388
دیویی :
297/462
کتابشناسی ملی :
2231987
شابک :
978-964-93098-3-5
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب تو می آیی
محمد شریعتی

این کتابِ فوق‌العاده شامل 6 یادداشت عمیق از استاد صفایی با محوریت امامت و مهدویت هستش

4 یادداشت اول، مفاهیم بسیار عمیق و قابل تامل داره و قطعا نیاز داره تا روزها و بلکه ماه‌ها در موردشون فکر کنیم و عملی‌شون کنیم... این مفاهیم نیاز به مقدماتی داره؛ مثل آشنایی با ساختار و اندیشه استاد صفایی...

یادداشت پنجم همونطور که از اسمش (سرفصل‌هایی برای تحقیق) پیداست، یه سری سوالات سازماندهی شده مطرح می‌کنه برای افراد که به تحقیق و پژوهش بپردازند.

یادداشت آخر شامل دل‌نوشته‌های استاد صفایی با موضوع مهدویت هستش...

1399-1-30 20:46:40

پاسخ