نظر شما چیست؟
آیا تاکنون به فکر راه اندازی مغازۀ خرده فروشی خودتان افتاده اید؟ در این مغازه می توانید آیتم های تخصصی را بفروشید. کالاهای خاصی را به نمایش بگذارید یا کالاهایی را که در اختیار دارید تبلیغ و ترویج کنید. آیا تا کنون به این فکر کرده اید که از محل خانه تان کار کنید، ساعات کارتان را خودتان تنظیم نمایید و پول خوبی هم بدست بیاورید؟
تکنولوژی امروزه بیشتر از هر زمانی فرصت را برایتان فراهم آورده است تا رویاهای خودتان را در بازارهای واقعی تحقق ببخشید که از آن جمله محیط اینترنت است. ظرف چند روز می توانید وب سایت تجارت الکترونیک خودتان را بسازید. به میلیون ها نفر مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید، 24 ساعت روز و 7 روز هفته سفارش دریافت کنید و پرداخت هزینۀ سفارش هایی را که از سر تا سر جهان به شما ارسال می شوند قبول کنید، در حالیکه نیازی به هیچگونه مهارت های طراحی و گرافیکی و یا دانش پس زمینه نداشته باشید.
• می توانید با استفاده از ترنکی سولوشن هایی که از سوی شرکت های شناخته شده ای همانند Yahoo!, Google و Go Daddy ارائه می شوند، بدون دارا بودن دانش برنامه نویسی و طراحی سایت تجارت الکترونیک حرفه ای را ایجاد کنید.
• محتوا و معاملات آنلاینی را طراحی و اجرا کنید که توجه خریداران را جلب کند و باعث بازگشت آن ها به سوی شما می شود.
• می توانید از ابزارهای آنلاین استفاده کنید که 24 ساعت روز و 7 روز هفته در دسترس هستند تا سفارش بگیرید و هزینه ها را سر و سامان بدهید.
• با استفاده از رتبه بندی در موتورهای جستجو و سایر تکنیک های بازاریابی و تبلیغات ترافیک کاربران را بسوی خود بکشانید.
• عملیات هایی از قبیل رسیدگی به وضعیت انبار، سفارش گرفتن، خدمات مشتریان و سایر عملیات ها را با مهارت انجام بدهید.
صفحات کتاب :
176
کنگره :
‫‭HF5548/32‫‭/ر96آ77 1390
دیویی :
‭658/872
کتابشناسی ملی :
2535223
شابک :
978-600-6235-20-2‬‬
سال نشر :
1390

کتاب های مشابه آموزش گام به گام تجارت الکترونیک