انتشارات روزگار

معرفی و تاریخچه انتشارات روزگار

انتشارات روزگار از سال 1377 فعالیت رسمی خود را آفاز کرده است و تا به امروز که بیش از 20 سال از فعالیتش می گذرد، موفق شده تا بیش از 1000 عنوان کتاب را به چاپ رساند و در بازار فرهنگی کشور عرضه کند.
از افتخارات و نکات برجسته در رزومه این ناشر می توان به: انتشار رمان های درجه ۱ ادبیات کلاسیک جهان ، ادبیات داستانی مدرن و به روز ایران و جهان نام برد.
از طرفی همواره یکی از مقاصد این ناشر، کمک به نشر نوقلمان حوزه های داستان، شعر و پژوهش بوده و موفق شده چهره های جدید مستعد را به جامعه ادبی کشور معرفی کند.
نشر روزگار در تلاش است تا در جهت تصحیح، بازنشر و گسترش آثار خویش در داخل و خارج کشور، از حضور مترجمین، نویسندگان، شعرا، پژوهشگران و منتقدین مستعد، استفاده کند و بر اساس این هدف همواره پذیرای آنها بوده است.

 

موضوعات و حوزه فعالیت نشر روزگار

زمینه اصلی فعالیت نشر روزگار، حوزه ادبیات ایران و جهان است. این ناثر از ابتدا هدف اصلی خود را نشر آثار ادبی، رمان، داستان و پژوهش های حوزه ادبیات و علوم انسانی قرار داد و از ابتدای تاسیس تا به حال در این حوزه فعالیت داشته است. 

 

کتاب های انتشارات روزگار

از مهمترین و معروف ترین کتاب های انتشارات روزگار می توان به: «گتسبی بزرگ»، «رنگ سحر آمیز»، «بلندیهای بادگیر»، «همسایه با بیگانه ها»، «بیلی سامرز» و... اشاره کرد.

 

اطلاعات تماس نشر روزگار

برای برقراری ارتباط با نشر روزگار می توانید از طریق درگاه های زیر اقدام کنید:
مدیر مسئول: محمد عزیزی
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - نرسیده به شهدای ژاندارمری - مرکز خرید دانشگاه - طبقه همکف پلاک٤
تلفن: 02166958140
ایمیل: info@nashreroozegar.com

بیشتر