خرید و دانلود کتاب باران

کتاب الکترونیکی باران

حجم دانلود: 948.5 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب حاضر فراز و نشیب‌های زندگی دختر جوانی به نام «غزل» است. «غزل» دختر زیبایی است که در سبزوار زندگی می‌کند. او به اصرار مادر و پدرش با مردی به نام «ناصر» ازدواج می‌کند، امّا آن‌ها به دلیل بچّه‌دار نشدن از هم جدا می‌شوند. «غزل» بعد از جدایی در رشتة ادبیات فارسی در تهران مشغول به تحصیل می‌شود و در دانشگاه به مردی به نام «امید همایون» که استاد دانشگاه است، علاقه‌مند می‌شود.
...اتوبوس مسافران خود را در آغوش کشید و با تکان دست‌های مسافرین ترمینال را ترک گفت. باران نم نم می‌بارید من به پدرم (که تنها بدرقه‌کننده‌ی من بود) نگاه می‌کردم. مات و مبهوت خیره به من بود و اتوبوس مرا از او دورتر و دورتر می‌کرد. در آخرین لحظات، برقی در گوشه‌ی چشمش درخشید پدرم برای من گریه می‌کرد، برای رفتنم، امّا هرگز جلویم را نگرفت و مانعم نشد تنها....

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
317
نظرات درباره کتاب باران
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.