خرید و دانلود کتاب بندهای روشنایی

کتاب الکترونیکی بندهای روشنایی

حجم دانلود: 294.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

مجموعه داستان «بندهای روشنایی» نوشته راضیه تجار است که نویسنده این داستان ها را با هدف ارائه راهکارهایی برای مقابله با گره‌های کور نوشته که حالا این کتاب توسط سوره مهر منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر راضیه تجار در این باره گفت: با وجودی که این مطالب این کتاب به جهت داستان واره بودن کوتاه است ولی تاثیر خوبی از نظر پیام دارد و احساسم این است که پیام رسانی که مدنظرم بوده را در این کتاب به مخاطب ارائه داده ام ولی متاسفانه با گذشت سال های این کتاب تجدیدچاپ نمی شد که خوشبختانه با صحبتی که مسئولان سوره مهر انجام دادم قرار شد این کتاب با تغییر در جلد دوباره تجدیدچاپ شود.

تجار در تشریح مجموعه داستان‌هایش گفت: با استفاده از آرایه‌های داستانی و مضامین اجتماعی و خانوادگی، داستان‌هایی را به رشته تحریر درآورم. در این داستان‌ها سعی کردم برای مقابله با گره‌های کور زندگی، راهکارهایی ارائه دهم.

وی در مورد نامگذاری عنوان کتاب توضیح داد: برآیند داستان به گونه‌ای است که خواننده بعد از مطالعه داستان‌ها افق جدیدی از زندگی در برابر او گشوده خواهد می شود که با توجه به همین رویکرد و حرکت رو به جلوی داستان‌ها، عنوان کتاب را «بندهای روشنایی» گذاشته‌ام.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
2348520
شابک :
978-600-175-120-2
سال نشر :
1390
شابک دیجیتال :
978-600-03-1528-3
صفحات کتاب :
135
کنگره :
‫PIR7994‭‬ ‭/ج22‫‬‮‭ب9 1390
دیویی :
‫‭8‮فا‬3/62
نظرات درباره کتاب بندهای روشنایی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.