دانلود رایگان کتاب تفسیر آیات دین و زندگی (جلد اول)

کتاب الکترونیکی تفسیر آیات دین و زندگی (جلد اول)

حجم دانلود: 970.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

به دنبال درخواست برخی دبیران محترم تعلیمات دینی و قرآن در مورد بهره‏ گیری از تفسیر آیات مطرح شده در کتاب‏های «دین و زندگی» دوره متوسطه بر اساس «تفسیرنور» حجّت‏ الاسلام و المسلمین قرائتی، این امر توسط مرکز فرهنگی درسهایی از قرآن انجام و با اعلام موافقت گروه درسی دینی در دفتر برنامه‏ ریزی و مساعدت دبیرخانه ستاد اعتلاء و تعمیق تربیت اسلامی، به عنوان کتاب کمک آموزشی منتشر می‏گردد.
دبیران درس دینی و قرآن با مطالعه‏ ی این کتاب می‏توانند به دانش تفسیری گسترده‏ تری پیرامون آیات دست یابند و در هنگام تدریس از آن بهره گیرند. همچنین می‏توانند این کتاب را در اختیار برخی از دانش ‏آموزان مستعد قرار دهند تا این دانش ‏آموزان برای انجام کارهای تحقیقی خود پیرامون آیات به این کتاب مراجعه کنند و نتیجه تحقیق خود را در کلاس گزارش نمایند...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
سال نشر :
1386
صفحات کتاب :
212
کنگره :
‫‬‭‬‭‬‭BP7/7‫‬‭‬‭/ت785م2 1386
دیویی :
‫‬‭297/076
کتابشناسی ملی :
‭م‌84-30773
شابک :
964-5652-55-3
نظرات درباره کتاب تفسیر آیات دین و زندگی (جلد اول)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.