کتاب تمرین ایجاد آرامش و کاهش فشارهای روانی برای کودکان pdf

کتابی ضروری برای والدین جهت مقابله با اضطراب، فشارها و تحولات روانی کودکان

امتیاز
5 / 0.0
خرید الکترونیکی (TEXT)
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 2,800

نظر دیگران

نظر شما چیست؟
تمرین ایجاد آرامش و کاهش فشارهای روانی برای کودکان: کمک به کودکان در مقابله با اضطراب، فشارها و تحولات روانی

«کتاب تمرین ایجاد آرامش و کاهش فشارهای روانی» که به چاپ ششم رسیده، به بیش از 900 هزار نفر کمک کرده است تا بدن و ذهن خود را آرام کنند و کنترل زندگی شان را بدست گیرند.

تکنیک های ایجاد آرامش و مدیریت فشارهای روانی این کتاب که به طور بالینی آزمایش شده و به اثبات رسیده اند، به بزرگ سالان کمک می کنند تا احساسات و افکار پرفشار را کنترل کرده و زمان و ارتباطات خود را با اعتماد به نفس در میان کارهای بسیار دیگر، مدیریت کنند.

وقتی سیزده سال پیش کتاب تمرین ایجاد آرامش و کاهش فشارهای روانی را برای اولین بار به چاپ رساندیم، شروع به ایجاد منبعی کردیم تا به گونه ای به مردم در ایجاد آرامش کمک کند که بتوانند با آن چه برایشان اتفاق می افتد بیش تر مدارا کنند.

نویسندگان کتاب «تمرین برای ایجاد آرامش و کاهش فشارهای روانی در کودکان» لورنس شاپیرو و رابین اسپرگ، راه کارهایی برای کاهش فشارهای روانی در زندگی فرزندتان ارائه کرده اند و عمل کردهایی را پیش نهاد می کنند که از مهیا کردن یک خانه ی آرام تا یادگیری روش های شناسایی فشارهای روانی را در بر دارد. آن ها منبع ارزشمندی را خلق کردند که به والدین و بچه ها مدیریت مؤثر فشارهای روانی را می آموزد.

این کتاب شامل تعدادی از بهترین راهبردهای ایجاد آرامش که تاکنون شناخته شده اند، از جمله، تنفس، تصویرسازی هدایت شده، مراقبه، یوگا و حتی بازی، هنر و خنده به عنوان راه های رسیدن به آرامش و کاهش فشارهای روانی، می باشد.

آن چه در این کتاب به اعتقاد من بسیار با ارزش است روش های شاد و خلاقانه ای است که تکنیک های ثابت شده را در سطح فهم کودکان آورده و با آن ها هماهنگ کرده است و تنها در ده یا پانزده دقیقه از روز، شما و فرزندتان مهارت هایی را برای تمام طول زندگی تان می آموزید.

فشار روانی همیشه وجود دارد، اما این کتاب به شما نشان می دهد که راه های سالمی برای مدیریت و خارج کردن آن از زندگی وجود دارد. مهارت های این کتاب به شما و فرزندتان کمک می کند تا «اکنون» حال بهتری پیدا کنید.
صفحات کتاب :
149
کنگره :
BF۷۲۳‭‬‭ /ف۵‏‫‬‭ش۲ ۱۳۹۵
دیویی :
‏‫‬‮‭۱۵۵/۴۱۸
کتابشناسی ملی :
۴۷۰۱۶۸۰
شابک :
978-600-5996-05-0‬‬‬
سال نشر :
1395

کتاب های مشابه تمرین ایجاد آرامش و کاهش فشارهای روانی برای کودکان