خرید و دانلود کتاب چهل حکایت دهم

کتاب الکترونیکی چهل حکایت دهم

حجم دانلود: 1010.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

سخنان حکمت آمیز و گفته های مشاهیر دنیا
علماء و مشاهیر دنیا بخصوص آنهائیکه نوشته های داستانی و ادبی دارند، غالباً توصیه های لازم و مفید را بجوانان و خوانندگان محترم بصورت نوشته بر جای می گذارند و مردم این نوشته ها را اغلب میخوانند و دست بدست میچرخانند و بعضی ها نیز که علاقه فراوان برای یادگیری رفتارهای مفید دارند آنها را با جان و دل می پذیزند و در زندگی بکار می بندند.
نوشته های مشاهیر علم و ادب و صنعت دنیا فراوان است و در میان همه ملت ها انواع آن دیده می شود. اینجانب چند نمونه از گفته های ادبا و انسان دوستان زمان های اخیر را می آورم تا مورد استفاده قرار گیرد و خوانندگان عزیز بتوانند از کلمات پسندیده و پرحکمت آنان بهره گیری کنند.
برای جلوگیری از درازشدن مطلب یک مورد از این سخنان را در این حکایت میآورم که همه آنها برای خوانندگان محترم آموزنده است. این مورد مربوط به ویکتور هوگو است و ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
231
کتابشناسی ملی :
2098054
شابک :
978-964-477-767-7
نظرات درباره کتاب چهل حکایت دهم
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.