دانلود رایگان کتاب خلاصه کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

کتاب الکترونیکی خلاصه کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

حجم دانلود: 186.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب پس از انتشار مورد استقبال بانکها، شرکتهای بیمه ، کار فرمایان و سرمایه گذاران قرار گرفت و توسط ایشان ، در مقیاس وسیع و به تعداد زیادی توزیع شد. بدین ترتیب میلیونها نفر ، با شخصیت معروف «ثروتمندترین مرد بابل» آشنا شدند و از مطالعۀ داستانهای زیبا و آموزندۀ این کتاب لذت بردند. در ضمن بسیاری از آنان دریافتند که رفع کمبودها و مشکلات مالی، کار چندان دشواری نیست...
در اینجا به نقل از کتاب ثروتمندترین مرد بابل ، نوشته جورج.اس . کلاسون در خصوص رفع مشکلات مالی میپردازیم. آرکاد که خود زمانی فقیر بودبه دستور پادشاه بابل مامور شد تا رموز ثروتمند شدن خود را در معبدآموزش به یکصد شاگرد بیاموزد.......:

برای این که بتوانید کیسه های خود را ازپول پر کنید ، راههای ساده ای را به شما تعلیم می دهم . من اولین قدم برای رسیدن به منبع ثروت را به شما می گویم و اگر نتوانید پای خود را بر اولین پله محکم کنید، از نردبان ترقی نمی توانید بالا بروید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
17 / 4.9
نظرات درباره کتاب خلاصه کتاب ثروتمند ترین مرد بابل
98939****1699

خیلی خوب بود

1396-3-6 13:56:38

پاسخ
98903****4041

بدک نیست

1395-7-10 11:10:25

پاسخ