خرید و دانلود کتاب سه شنبه های دوست داشتنی

کتاب الکترونیکی سه شنبه های دوست داشتنی

حجم دانلود: 699.5 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب سه شنبه های دوست داشتنی نوشته محمدرضا سرشار است. این کتاب شامل مجموعه داستان های کوتاه است که سه شنبه ها در جلسه های نقد داستان حوزه هنری نوشته شده است.

این کتاب شامل 22 داستان کوتاه باموضوعات مختلف است. در ابتدای هر داستان یک بیوگرافی مختصری از نویسنده و فعالیت هایش آورده شده است و سپس به شرح داستان می پردازد. این نویسندگان کسانی هستندکه دوره های نقد ادبی را زیر نظر اساتید حوزه هنری گذرانده اند و هر کدام اثراتی از خود در مجله ها و کتاب ها منتشر کرده اند.

اولین داستان به نام "دختر عموها " از اقدس ارطایفه است. داستان داستان دختری است به نام روشنک که عمو و دختر عمویش از ایتالیا آمده اند. روشنک خیلی به دختر عمویش حسودی می کند آن ها از دو دنیای متفاوت هستند روشنک خیلی باز و غیر مذهبی و دختر عمویش مذهبی.

نبرد میان خیر و شر، در بسیاری از داستان ها جاری است و برای آن ها که دلشان می خواهد قصه هایی ساده و روان با موضوعاتی بنا شده بر ارزش های اخلاقی و دینی بخوانند، خواندن کتاب «سه شنبه های دوست داشتنی»، تجربه لذت بخشی خواهد بود.

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
146
شابک دیجیتال :
978-600-03-2306-6
نظرات درباره کتاب سه شنبه های دوست داشتنی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.