خرید کتاب هنر دستیابی به تمرکز: روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر

ناشر: میلکان

کتاب چاپی هنر دستیابی به تمرکز: روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر

تامین کننده: ابر و بُن
نوع جلد : شومیز
توضیحات درباره کتاب

روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر! مایکل هایت در کتاب هنر دستیابی به تمرکز‌ با ارائه راهکار‌هایی کاربردی و مفید به شما کمک می‌کند تا عملکرد بهتری در انجام کارهای خود داشته باشید.
اگر در انتهای هر روز کاری خسته و درمانده هستید و از نتیجه‌ی کارتان راضی نیستید، به خاطر شیوه‌ی اشتباهی است که دارید، روندی که زمان و انرژی شما را نابود کرده، و عملکردتان را تنزل می‌بخشد. عملکرد شما با انجام کار بیشتر بهتر نخواهد شد، بلکه بهره‌وری شما زمانی زیاد می‌شود که ماحصل کارتان نتیجه‌بخش باشد.
اکثر افراد موفق کار خود را بر اساس ماحصل آن ارزیابی می‌کنند، نه میزان فعالیتشان. در صورتی که بیشتر افراد ناموفق با وجود کار طاقت‌فرسا بهره‌وری کمتری دارند. به نظر شما دلیل این اتفاق چیست؟ یکی از مهم‌ترین دلایلی که در موفقیت و یا عدم موفقیت افراد تاثیر به سزایی دارد بهره‌وری آنان است.
افراد ناموفق بهره‌وری درستی ندارند، این موضوعی است که بیشتر افراد در آن گرفتار می‌شوند. مایکل هایت ، مدرسی مشهور در خصوص بهره‌وری بالاست که در کتاب تاثیر‌گذار و شگفت‌انگیز هنر دستیابی به تمرکز سعی دارد تا سیستمی کابردی و جدید برای بهره‌وری ایجاد کند که پایه و اساس آن ماحصل کار باشد.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
224
دیویی :
650/1
شابک :
9786226573900
نظرات درباره کتاب هنر دستیابی به تمرکز: روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.
خرید کتاب