خرید و دانلود کتاب بعد از کشتار

کتاب الکترونیکی بعد از کشتار

حجم دانلود: 296.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

«بعد از کشتار»عنوان تک داستانی بلند از محمد رضا بایرامی برای نوجوانان است که در آن ماجرای گرگی روایت شده که بعد از یک کشتار وسیع در میان گله گوسفندان، دچار عقوبت رفتاری و عذاب وجدان روحی می شود.
داستان از نگاه یک گرگ روایت می‌شود؛ اما نویسنده به خوبی توانسته بارقه‌هایی از احساس و موقعیت‌های انسانی را چاشنی داستانش کند و شاید همین جنبه برای مخاطب گیرایی خاصی داشته باشد. «در تجربیات من برای نوشتن نه اَدایی هست و نه برای خوشایند کسی می‌نویسم و اصلاً نمی‌فهمم روشنفکری یعنی چی. اینقدر می‌فهمم که نوشتن، کار سختی است و به طور حسی سعی می‌کنم تاوان این سختی را بپردازم و بیشتر از این متوجه نمی‌شوم.» آن چه از این جملات بایرامی ما را به عمق حقیقت می‌برد عنصری به نام تجربه است. تجربه و خلاقیت با هم همراه شده ‏اند تا ادبیاتی به وجود آید و خرد و دانایی شکل گیرد. صحنه‌های نفس‌گیری در داستان‌های بایرامی از زلزله و برف و حضور حیواناتی چون گرگ و کلاغ و گاومیش وجود دارد که گویای این مساله است. بیان خوب مناسبات و رفتار شخصیت‌ها و روابط و استفاده از طنز از جذابیت‌های کار اوست که با تصویرگری‏ های حسین شیر احمدی جذاب‌تر هم شده است..

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
26
کنگره :
PIR7963‭/‮الف‌‬94ب‌7 1374
دیویی :
3‮فا‬8[ج‌]/62
کتابشناسی ملی :
532686
سال نشر :
1374
شابک دیجیتال :
978-600-03-2321-9
نظرات درباره کتاب بعد از کشتار
98939****2198

سلام بسیار بسیار رومان قشنگی بود مرسی از اقای بایرامی عزیز 3تا کتاب ایشون وخوندم یکی از یکی قشنگ تر پایدار باشی

1400-7-10 22:48:12

پاسخ