خرید کتاب یک روز بعد از حیرانی

زندگی نامه داستانی شهید مدافع حرم محمدرضا دهقان امیری

کتاب صوتی یک روز بعد از حیرانی

حجم دانلود: 546.0 مگا بایت
مدت زمان : 596 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب یک روز بعد از حیرانی

کتاب صوتی یک روز بعد از حیرانی نوشتهء فاطمه سلیمانی ازندریانی، زندگی‌نامه‌ی داستانی شهید مدافع حرم محمدرضا دهقان امیری است که با گویندگی اعظم حبیبی، توسط مجموعه کتاب صوتی قناری تولید شده است.

درباره کتاب صوتی یک روز بعد از حیرانی

شهید مدافع حرم محمد رضا دهقان امیری متولد ۲۶ فروردین ۱۳۷۴ در استان تهران است که در بیست سالگی، ۲۱ آبان ۱۳۹۴ با عنوان بسیجی تکاور راهی سوریه شد و همزمان با آخرین روزهای ماه محرم الحرام در نبرد با تروریست‌های تکفیری در حومه حلب به شهادت رسید و در امامزاده علی‌اکبر چیذر به خاک سپرده شد.

محمدرضا دانش آموخته‌ی دبیرستان علوم و معارف اسلامی امام صادق (ع) و دانشجوی سال سوم فقه و حقوق اسلامی در مدرسه عالی شهید مطهری بود.

در این کتاب سرگذشت این شهید بزرگوار را از زبان خانواده، دوستان، نزدیکان و همرزمانش می‌شنوید.

گزیده کتاب یک روز بعد از حیرانی

مثل اینکه برای بزرگ شدن خیلی عجله داشتی. با اینکه خیلی پرخور بودی اما قبل از دو سالگی خودت دست از شیرخوردن کشیدی. دهانت را پر از شیر می‌کردی اما شیر را قورت نمی‌دادی. سر می‌چرخاندی و شیر را روی زمین می‌ریختی. 

خیلی هم زود به حرف افتادی. مثل مهدیه. حرف زدن که چیزی نیست. دوساله بودی که از حفظ شعر می‌خواندی. آهنگ یکی از این سریال‌های طنز جنگی را از حفظ بودی. "بهترین تابستان من" همان که شخصیت اول فیلم یک پسربچهء سرتق بود. مثل خودت. حتماً یک چیزی می‌دانستی که توی دو سالگی آهنگ سریال را از حفظ کرده بودی.

-پشت سنگر، گشته پنچر، ماشین فرمانده لشگر ...

همین شعر را برای خانم‌های کاروان مشهد می‌خواندی و خودت را توی دل همه‌شان جا می‌کردی. همان سفر مشهدی که تا آن دنیا رفتی و برگشتی.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
291
کنگره :
‏‫‬‭‭BP52/66‬‬
دیویی :
297/984
کتابشناسی ملی :
5770232
شابک :
978-622-6609-40-1‬‬
سال نشر :
1398
نظرات درباره کتاب یک روز بعد از حیرانی
98935****4673

نمونه‌ی کتاب رو خوندم.. واقعا زیبا بود.. شهید دهقان امیری درست روز تولدم به شهادت رسیدن و منم امسال همون روز باهاشون آشنا شدم.. امیدوارم سال بعد روز تولدم برم چیذر دیدنشون.. میشه صلوات بفرستین که این اتفاق بیفته؟🥰 الهی به ارزوهای قشنگتون برسین🥰

1401-9-1 21:41:16

پاسخ