خرید و دانلود کتاب روزآموز مکالمه سریع زبان انگلیسی

در 90 روز نیم ساعته

کتاب دیجیتال روزآموز مکالمه سریع زبان انگلیسی

حجم دانلود: 19.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب روزآموز مکالمه سریع زبان انگلیسی (در 90 روز نیم ساعته)، تالیف فریدون فریدونی، متفاوت ترین اثری است که در حوزه آموزش زبان تولید شده است. (فایل کتاب در تاریخ 1398/04/22 به روز رسانی شده است.)

برخلاف تمامی روزآموزهای منتشره از ابتدا تاکنون که همگی 365 روزه بوده اند، کتاب روزآموزِ مکالمه سریع زبان انگلیسی، 90 روزه است تا اولا خبر و مطلع مبارکی باشد بر آغاز انتشار روزآموزهای فصلی (90 روزه)، سال تحصیلی (200 روزه) و حتی ماهی (30 روزه) و ثانیا، ارتباط و انطباقش را با متد جهانی و جادویی پروفسور «پاول پیمزلر»، زبانشناس نابغه آمریکایی - نشان دهد.

بر اساس جان کلام «متد پیمزلر – که به انقلابی در آموزش زبان های خارجی در جهان منجر شد! - هر زبانی دارایِ یک هسته اصلی بسیار کوچک از کلمات، عبارات و ساختارهای گرامری کلیدی پربسامد است که با یادگیری و تعمیم آن، بی نهایت عبارت و جمله جدید نادیده تولید شده، و بنابراین زبان آموز، به تسلط کامل و روان بر زبان تحت آموزش نائل خواهد شد.

این هسته کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی – مطابق یافته های علمی متد دانش بنیان پیمزلر- حاوی حدود 1000 عبارت و ساختار است که در 90 درس و جلسه نیم ساعته روزانه گنجانده شده است.

کتاب روزآموز مکالمه سریع زبان انگلیسی، مطابق دستورالعمل تفصیلی و تخصیصی بسیار آسان خودش (پشت همین صفحه) تنها در 90 روز نیم ساعته و بصورت کاملا خودآموز- تمام می شود. گرچه – همانند دیگر روزآموزها- اگر مقید به دستورالعمل و
دوره روزآموزی نباشید- می توانید مثل هر کتاب دیگر با این کتاب متفاوت هم رفتار کرده، مثلا در هفته ای به پایانش رسانید!

بدیهی است که در این صورت انتظار هیچ تضمین و تسلطی نداشته باشید!!

یک بار برای همیشه طلسم مکالمه را بشکنید. (با دریافت این کتاب می توانید روزانه در مسیر های رفت و آمد خود، مکالمه زبان را نیز یاد بگیرید.)

آنان که از صفر شروع کرده اند،

آنان که انگلیسی را بلد بودن ولی در مکالمه اشکال داشتند،

آنان که هم انگلیسی می فهمیدند و هم صحبت می کردند اما در تلفظ ایراد داشتند،

آنان که سال ها به کلاس های متعدد زبان انگلیسی رفته بودند،

آنان که سال ها در آمریکا و انگلیس زندگی کرده بودند و...

همگی از این برنامه استفاده کرده و اکثر قریب به اتفاق، رضایت کامل داشته و به خودشان گفته اند: بالاخره طلسم مکالمه را شکستند.

روش روزآموز مکالمه زبان انگلیسی برای تسلط کافی بر این مهارت حیات و ایجاد ارتباط آسان با صحبت کنندگان به مکالمه زبان انگلیسی در سراسر دنیا، روزآموزی را طراحی و تولید کرده است که با تلفیق متد دکتر پاول پیمسلر (که در ایران به متد نصرت معروف است)، مکالمه زبان انگلیسی را در 90 روز، روزی نیم ساعت به شما یاد خواهد داد.

ابن کتاب به صورت فلش کارت است و شما طی 90 روز روزانه یک فلش کارت را مطالعه خواهید کرد.

مشخصات کتاب
سال نشر :
1391
صفحات کتاب :
96
کنگره :
PE1131‏‫‬‭/ر83 1391
دیویی :
428/24‮فا
کتابشناسی ملی :
3048969
شابک :
978-600-6341-01-9
نظرات درباره کتاب روزآموز مکالمه سریع زبان انگلیسی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.
خرید کتاب