خرید و دانلود کتاب دانشجو جنبش یا کرنش

خاطرات دانشجویی

کتاب الکترونیکی دانشجو جنبش یا کرنش

حجم دانلود: 309.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

خاطرات فتنه، همان خاطرات دفاع مقدس است؛ در هیئتی غریب و مظلوم.
و این عجیب نیست، چرا که شهدای فتنه هم نسبت به شهدای دفاع مقدس غریب و مظلومند.

به قدری که جبهه گیری طلحه و زبیر و عایشه در برابر حضرت علی علیه السلام برای آن حضرت زجرآور بود، ستیزه جویی معاویه زجرآور نبود.
علت تغییر جهت بعضی از خودی ها چیست؟
بی بصیرتی فرد یا پیچیدگی جنگ نرم؟ و یا هر دو؟

جنگ نرم بر خلاف اسمش بسیار سخت و شکننده است و نرمی آن، ت نها در حین ورود بی صدا به دل ها مصداق می یابد.

در جنگ سخت (سال 67- عملیات مرصاد)، منافقین با بعثیون همداستان شدند تا نظام ولایی را سرنگون کنند. تلخی این واقعه، ذائقه ی آحاد عوام و خواص کشور را تلخ کرد.
در جنگ نرم (سال 88- فتنه پس از انتخابات) نیز منافق جدید با آمریکا، و ایادی او همداستان شدند برای اسقاط نظام ولایی. این بار چه تعداد از نخبه ها تلخی واقعه را حس کردند؟

آیا همه ی خواص، به ویژه علمای اعلام که نقش روشنگری و هدایت خود را در طول هشت سال دفاع مقدس ایفا می کردند، در جریان فتنه، خود به روشنایی رسیده بودند؟
چه تعداد از نویسندگان دفاع مقدس- که سال هاست سر این خوان نعمت نشسته و اعتبار و مکنت و آبرو کسب کرده اند- برای دفاعی خطرناکتر و پیچیده تر از دفاع اول، قلم زدند؟
ادبیات جنگ نرم، مظلومترین نوع ادبی در عصر حاضر است. و خاطرات، در این میان نقشی کلیدی دارد. چرا که مستندترین و مردمی ترین گونه ی ادبی و در عین حال مادر گونه های ادبی دیگر است.

این کتاب انعکاس خاطرات دانشجویان در دوران انتخابات و فتنه ی پس از انتخابات در سال 1388است.

مؤسسه فرهنگی هنری رسول آفتاب علاوه بر این کتاب کتب دیگری را با خاطرات اقشار دیگر به چاپ رسانده و نیز خواهد رساند. لذا اگر شما هم صاحب خاطراتی در این زمینه هستید، به پست الکترونیک fetneh_bidari@yahoo.com ارسال نمایید تا در کتاب های بعدی به چاپ برسانیم.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
126
کنگره :
‫DSR1591‭‬ ‭/ج86‫‭م3 1391
دیویی :
‫‭955/084
کتابشناسی ملی :
2701200
شابک :
978-600-92193-8-4
سال نشر :
1391
نظرات درباره کتاب دانشجو جنبش یا کرنش
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.