خرید و دانلود کتاب یادت باشد

شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید

کتاب چاپی یادت باشد

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

کتاب یادت باشد نوشته ی محمد رسول ملاحسنی، در مورد زندگی شهید حمید سیاهکلی مرادی است. این کتاب در حوزه کتاب های دفاع مقدس و در زیر مجموعه کتاب های جبهه مقاومت دسته بندی شده است.

معرفی رمان یادت باشد

یادت باشد، رمانی است عاشقانه درباره شهید مدافع حرمی که در پاییز سال ۸۹ به کربلا رفت، پاییز سال ۹۱ عقد کرد، پاییز سال ۹۲ ازدواج کرد و در پاییز سال ۹۴ به شهادت رسید. کتاب یادت باشد، عاشقانه ای است بی نظیر از زندگی مشترک شهید سیاهکالی مرادی, از شهدای مدافع حرم استان قزوین به روایت همسر ایشان.

خلاصه کتاب یادت باشد

«رمان عاشقانه یادت باشد»  پس از سخن نویسنده (محمدرسول ملاحسنی) و کلام همسر شهید، ده فصل کلی را شامل می‌شود که از دوران خواستگاری شهید از همسرش شروع می‌شود و تا شهادت او ادامه می‌یابد. شهید مرادی سیاهکالی، جوانی اهل استان قزوین بود که هم تحصیل کرده بود و مدرک کارشناسی ارشد نرم‌افزار داشت و هم به ورزش حرفه‌ای می‌پرداخت و دان دوی کاراته داشت. او در حالی که به عنوان عضو تیپ 82 سپاه حضرت صاحب الامر (عج)، برای ماموریت جعفر طیار اعزام شده بود، در عملیات نصر ۲ در منطقه‌ی حلب و در پاییز سال 94 به شهادت رسید.

در مورد کتاب یادت باشد

کتاب یادت باشد را مقام معظم رهبری به خبرگان رهبری توصیه کرده اند که بخوانند.
بعد از مدت ها انتظار بالاخره یک عاشقانه خوب منتشر شد کتابی که می شود ساعت ها با آن خندید و روزها با آن اشک ریخت کتاب یادت باشد آیینه تمام نمای زندگی شهدای مدافع حرم است کتاب را که ورق می زنی انگار برایت همه شهدا تصویر می شوند و تازه می فهمی آن هایی که فدایی زینب شدند چقدر شبیه هم هستند فرقی نمی کند اسمشان چه باشد، محمد بلباسی، محسن حججی، مصطفی صدرزاده، مهدی نوروزی، حمید سیاهکالی، ... این ها همگی «یادشان بود» تا ما «یادمان باشد» راه از آسمان می گذرد!

اگر دنبال کتابی برای آرامش روح برای پیدا کردن راه یا حتی برای هدیه دادن به بهترین عزیزانتان هستید کتاب یادت باشد را حتما بخرید و بخوانید و هدیه بدهید از آن دست کتاب هایی که نمی شود بدون گریه تمام کرد! از آن دست کتاب هایی که دوست نداری تمام شود از آن دست کتاب هایی که وقتی به آخر می رسی نمی دانی اول راهی یا آخر راه! فقط می شود گفت باران کلمات که می بارد دلمان برایشان تنگ می شود راه می افتیم بدون چتر ما بغض می کنیم، آسمان گریه!! نسخه صوتی کتاب یادت باشد به همت مجموعه قناری با صدای مژده لواسانی مجری و گوینده سرشناس رادیو و تلویزیون تهیه شده است. این رمان را به کسانی که علاقه دارند، هرچه بیشتر با زندگی مدافعان حرم آشنا شوند، پیشنهاد می کنیم. 

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب

بخشی از متن کتاب یادت باشد

با هر جان کندنی که بود برایش قرآن گرفتم تا راهیش کنم، لحظه آخر به حمید گفتم: «حمید تو رو به همون حضرت زینب(س) هرکجا تونستی تماس بگیر». گفت: «جور باشه حتماً بهت زنگ می زنم، فقط یه چیزی، از سوریه که تماس گرفتم چطوری بگم دوستت دارم؟ اونجا بقیه هم کنارم هستن، اگه صدای منو بشنون از خجالت آب میشم»؛ به حمید گفتم: «پشت گوشی به جای دوستت دارم بگو یادت باشه! من منظورت رو می فهمم». از پیشنهادم خوشش آمده بود، پله ها را که پایین می رفت برایم دست تکان می داد و با همان صدای دلنشینش چندباری بلندبلند گفت: «یادت باشه! یادت باشه!» لبخندی زدم و گفتم: «یادم هست! یادم هست.»

درباره شهید حمید سیاهکالی مرادی

شهید حمید سیاهکالی مرادی در چهارم اردیبهشت ماه سال 1368 در قزوین متولد شد. شهید حمید سیاهکالی مرادی در رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه امام حسین علیه السلام و کارشناسی حسابداری مالی از دانشگاه علمی- کاربردی قزوین تجصیل کرده بود. او در سال 1391 با دختر دایی اش فرزانه مرادی سیاهکالی ازدواج کرد. شهید سیاهکالی مربی و داور کاراته و مربی دفاع شخصی بود و معتقد بود کسی که می خواهد سرباز امام زمان عجل الله باشد باید بدنی سالم داشته باشد. شهید سیاهکالی هنرمند هم بود و گهگاهی شعر هم می گفت. شهید سیاهکالی برای اعزام به سوریه و قرار گرفتن در صف مدافعان حرم نیاز به اجازه فرمانده خود که هم دایی اش بود و هم پدرخانمش از همسرش کمک گرفت و بالاخره در پاییز سال 1394 در اولین اعزامش به سوریه به عنوان فرمانده مخابرات و بیسیم چی در حلب به شهادت رسید.

ویدئوی معرفی کتاب یادت باشد

وصیت نامه شهید حمید سیاهکالی مرادی

با سلام وصلوات بر محمد و آل محمد (ص) این جانب حمید سیاهکالی مرادی فرزند حشمت الله، لازم دیدم تا چندجمله ای را از باب درد و دل در چند سطر مکتوب کنیم. ابتدا لازم است بگویم دفاع از حرم حضرت زینب (س) را بر خود واجب می دانم و سعادت خود را خط مشی این خانواده دانسته و از خداوند می خواهم تا مرا در این راه ثابت قدم بدارد.

آنچه این حقیر تاکنون در زندگی خویش از کج فهمی ها و بی بصیرتی های برخی از انسان ها فهمیده ام این است که یا این خانواده اهل بیت (ع) را درک نکرده اند و در هیچ برهه ای در کنارشان قرار نگرفته اند و یا در کنارشان بوده اند ولی درصحنه های حساس میدان را خالی کرده اند و یا مانعی بوده اند در این مسیر.

آنان که ماندند از دین داری به دین یاری رسیده بودند و فهم درک کرده بودند که این مسیر تنها راه رسیدن به خداست و عامل انحراف بشریت دور ماندن و کور ماندن از راه و از نور هدایت است. وای از روزی که آنان که ولایت دارند قدر آن را ندانسته و بی راهه بروند زیرا تا مادامی که پشتیبان ولایت باشیم و ره رو این مسیر همیشه سرافرازیم و نوک پیکان ارتش و سپاه ولی عصر (عج ) ان شاالله... زیرا نقطه قوت ما ولایت است و نقطه ضعف ما نیز بی توجهی به این امر، زیرا ما آنچنان که لازم است باید به حدود و ثغور آن توجه کرده و خود را ذوب در این امر بدانیم.

اما می نویسم تا هر آنکس که می خواند یا می شنود بداند شرمنده ام از این که یک جان بیشتر ندارم تا در راه ولی عصر (عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای (مدظله العالی) فدا کنم و با یقین به این امر که خونم موجب سعادتم می شود و تعالی روح و شرابی است طهور که به قول حضرت علی اکبر(ع) شیرین تر از عسل، می روم تا به تأسی از مولایم اباعبدالله (ع) با خدایم عشق بازی کنم تا عمق در خدا شوم. اما یک نکته و آن این است اگر در حال حاضر در جبهه سخت تعدادی از برادران در حال جهادند دلخوش هستند که جبهه فرهنگی که عقبه هستند، عقبه ای که تداوم جبهه سخت را شامل می شوند و عامل اصلی جهادگران جبهه سخت می باشد توسط تمامی جوانان رعایت می شود و امید است که خواهران در این زمینه با حفظ حجابشان پیشگام این جبهه باشند ان شاالله ... اما به نظر این حقیر هیچ چیز بالاتر از حسن کلام و حسن رفتار نیست در عموم جامعه و مخصوصاً در بین نظامیان و بالاخص در میان پاسداران حریم ولایت. اما در جمله آخر می نویسم آنچه که در این دنیا از مادیات دارم من باب گذران زندگی در اذن همسرم باشد تا بتواند امورات زندگی کند ان شاالله.

و در آخر هر کس که این متن را می خواند و یا می شنود ان شاالله که این حقیر سراپا تقصیر را حلال نماید.

معرفی نویسنده کتاب یادت باشد

محمدرسول ملاحسنی متولد سال 1366 در شهر قزوین است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و مدیر عامل مجموعه دلتکانی. ملاحسنی با کتاب یادت باشد و پس از معرفی کتاب توسط مقام معظم رهبری به شهرت رسید اما دو کتاب «کاش برگردی» که روایت زندگی نامه شهید مدافع حرم زکریا شیری از زبان مادر این شهید است و کتاب «هواتو دارم» که روایت زندگی شهید مدافع حرم مرتضی عبدالهی است نیز از این نویسنده توانمند در فراکتاب عرضه شده است.

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب

دانلود و خرید کتاب یادت باشد (pdf، صوتی و چاپی)

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان دانلود کتاب pdf یادت باشد، دانلود کتاب صوتی یادت باشد و همچنین خرید کتاب چاپی یادت باشد فراهم شده است و شما می توانید این اثر را در قالب هرکدام از این 3 حالت تهیه کنید.

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب

مشخصات
نشر: شهید کاظمی
نویسنده: رسول ملاحسنی
تعداد صفحه: 362
موضوع: عاشقانه مدافع حرم

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
362
کنگره :
‏‫BP52/66‭‬ ‭/س86‏‫‬‭م7 1397
دیویی :
‏‫‬‭297/998
کتابشناسی ملی :
5252526
شابک :
978-600-8857-44-0
سال نشر :
1396
16 / 4.6
نظرات درباره کتاب یادت باشد
98915****9873

بی نظیرهههه

1401-9-8 08:55:33

پاسخ
98930****9149

عاااااللیییییمن این کتاب رو قبلا هم خودم داشتم

1401-8-25 14:45:00

پاسخ
98994****9630

عاااااااااللییییییییی😍

1401-7-14 20:04:15

پاسخ
98910****7257

کتاب خیلی عالی بود من دوبار خوندمش وبه هر کی که پیشنهاد دادم میگف عالی بود

1401-7-9 14:17:45

پاسخ
98903****2789

کتاب خیلی خیلی خوبی بود همین دیشب تمومش‌ کردم‌ یه رمان عاشقانه با وصف یک عشق پاک
قلب دیوانه به هر حال خطا خواهد کرد رفته ای پشت سرت‌ باز دعا خواهد کرد

1401-5-21 11:36:06

پاسخ
98990****9886

یکی از بهترین کتاب هایی بود که خوندم
چقدر اخراش سعی میکردم خودمو کنترل کنم و گریه نکنم ولی نمیشد کتابو تموم کردم ولی وقتی یادم میاد گریم میگیره و قلبم میخواد بزنه بیرون
چقدر خوبه حب دنیا تو دلمون نباشه این زن و شوهر هیچ کدوم حب دنیا رو نداشتن و با ساده بودن بهترین زندگی رو داشتن

1401-4-8 20:06:40

پاسخ
Chado****.com

فوق العاده ترین کتابی که تا حالا خوندم. مسیر زندگیم رو عوض کرد

1401-2-15 12:36:35

پاسخ
narges goodrzi

به نظرماگر یه رمان میخواین برای شهدا و عاشقانه و طنزحلال این رو معرفی میکنم خیلی خوبه

1400-6-17 16:27:29

پاسخ
98913****7537

این کتاب یه رمان عاشقانه زیبا و پاکه
توصیه می کنم بخونینش حتما

1400-5-18 02:21:46

پاسخ
98922****8613

قیمت الکترونیکیش خیلی زیاده

1400-2-10 18:34:11

پاسخ