دانلود و خرید کتاب راض بابا

خاطرات شهیده راضیه کشاورز

کتاب دیجیتال راض بابا

حجم دانلود: 5.7 مگا بایت

کتاب صوتی راض بابا

حجم دانلود: 190.0 مگا بایت
مدت زمان : 207 دقیقه

کتاب چاپی راض بابا

تامین کننده: ابر و بُن
نوع جلد : شومیز

کتاب چاپی راض بابا

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب راض بابا

کتاب راض بابا نوشته طاهره کوه کن(نویسنده کتاب) و فاطمه محمدی (گوینده کتاب) در قالب فایل pdf و چاپی و نسخه صوتی کتاب آماده شده است.

کتاب روایت شخصیت دختری نوجوان است. دختری که تمام تلاشش را به کار می بندد تا در زندگی اول باشد.
در شانزدهمین بهار عمرش حادثه ای رخ می دهد و او را در رسیدن به خواسته اش کمک می کند؛ انفجاری که در سال ۱۳۸۷ در حسینیه سیدالشهدای شیراز رخ داده و نقطه اوج زندگی او را رقم می زند.

 

درباره کتاب راض بابا

شهیده راضیه کشاورز ۱۱ شهریور ۱۳۷۱ در ظهر گرم تابستانی هم زمان با نوای اذان ظهر در مرودشت شیراز به دنیا آمد. والدینش به خاطر ارادتی که به خانم فاطمه زهرا (سلام الله علیها) داشتند نام راضیه را برایش برگزیدند. روزها یکی پس از دیگری سپری می شدند.
راضیه بزرگتر می شد و با وجودش شور و نشاط مضاعفی که به خانه می بخشید. از همان کودکی روحیه ای شاداب و پرشور و نشاط داشت و لطافت و مهربانی اش به وضوح در برخورد با اطرافیان آشکار بود. راضیه تا قبل از بهار ۱۶ سالگیش موقعیت های چشمگیری را در زمینه ورزش کاراته، مسابقات قرآن و درس و تحصیل کسب کرد.

کشاورز از انفجار در حسینه سیدالشهداء علیه السلام شیراز ۱۸ روز در کما می رود و سرانجام در سن ۱۶ سالگی به شهادت می رسد. وی در فروردین ماه سال ۱۳۸۷ بعد از آنکه از زیارت بارگاه امام رضا (ع) به شهرش بازگشت، آرزویش برآورده شد و بر اثر انفجار بمب در حسینیه کانون فرهنگی ره پویان وصال شیراز توسط عوامل تروریستی و بعد از تحمل ۱۸ روز درد و رنج ناشی از جراحت به جمع شهیدان این حادثه پیوست.

دانلود کتاب راض بابا

 

کتاب راض بابا برای چه کسی مناسب است

کتاب برای تمام کسانی که به خواندن کتب شهدا به خصوص شهدای جوان علاقه منداند مناسب است.

 

بخشی از متن کتاب راض بابا

یکدفعه در خود فرو رفت انگار میخواست حرفی را به زبان بیاورد. نگاه مختصری به من کرد و گفت:مامان، من یه آرزویی دارم... دعا میکنین برآورده بشه؟ التماس دعایش، هنگام تحویل سال از یادم نرفته بود. خندان پرسیدم:دختر من چه آرزویی داره؟ از پنجرۀ آشپزخانه، بیرون را نگاه کرد. مامان، دعا کنین بشم جراح قلب و خدا یه مطبی بهم بده که پنجرهش رو به کعبه باز بشه.

 

دانلود و خرید کتاب راض بابا (pdf، صوتی و چاپی)


در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان تهیه کتاب pdf راض بابا، کتاب صوتی راض بابا و کتاب چاپی راض بابا فراهم شده است و شما می توانید این اثر را در قالب هرکدام از این 3 حالت خریداری کنید.

 

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
118
کنگره :
DSR1668‭‬‭‭/ک5‏‫‬‭ک9 1397
دیویی :
955/0843092
کتابشناسی ملی :
5471104
شابک :
‬‬‏‫‭978-600-8857-76-1
سال نشر :
1397
نظرات درباره کتاب راض بابا
98917****8246

سلام
به نظر کتاب خوبی هست و توصیه میکنم نوجوانان حتما مطالعه کنن

پاسخ
98921****6845

چقدر کتاب عالی هست. چقدر اشک ریختم.چقدر این خانوم شهیده تعجب منو برانگیخت،که در عصر حاضر چنین دخترانی هستن!!!!!بی شک دامن پاک مادر و نان حلال پدر و لطف بی اندازه خدا در شخصیت این شهیده موثربوده.شنیدن و خواندن این کتاب رو توصیه میکنم.ان شاالله که دنباله رو ایشون باشم.التماس دعا

پاسخ
98990****4490

این کتاب عالی بود

پاسخ
98939****1684

خوش بحالت شهیده راضیه خانم کشاورز ، التماس دعا، دعا بفرمایید ما هم ب این مرحله از زندگی برسیم و ب فرموده ی شهید سردار سلیمانی اگر شهید نشویم مرگ با خسارت تفاوتی ندارد.

پاسخ
مهدی ح

این کتاب عالیه🌷🌷🌷🌷🌷🌷شهادت لایق انتخاب شدگان خـــــــــداست مثل راضیه که پاک بود پاک تر رفت ....خوش به سعادتش .❤

پاسخ
خرید کتاب