خرید کتاب جدال دو اسلام

جدال اسلام ناب محمدی (ص) و اسلام آمریکایی

کتاب چاپی جدال دو اسلام

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب جدال دو اسلام

کتاب جدال دو اسلام به همت زنده یاد روح الله نامداری در دو بخش تدوین  شده است: بخش اول کتاب جدال دو اسلام به مقالات و گفت‌وگوهایی از وحید جلیلی (مدیر  دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی) و محسن صفایی فرد (فعال فرهنگی)  در تبیین اندیشه‌های امام خمینی و تشریح جدال اسلام ناب محمدی(ص) و اسلام  آمریکایی اختصاص دارد.

اولین و اصلی ترین نقطه در مبانی امام و نظرات امام، مسئله «اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله» است؛ یعنی اسلام ظلم ستیز، اسلام عدالت خواه، اسلام مجاهد، اسلام طرفدار محرومان، اسلام مدافع حقوق پا برهنگان و رنجدیدگان و مستضعفان.

در مقابل این اسلام، امام اصطلاح «اسلام آمریکایی» را در فرهنگ سیاسی ما وارد کرد. «اسلام آمریکایی» یعنی اسلام تشریفاتی، اسلام بی تفاوت در مقابل ظلم، در مقابل زیاده خواهی، اسلام بی تفاوت در مقابل دست اندازی به حقوق مظلومان، اسلام کمک به زورگویان، اسلام کمک به اقویا، اسلامی که با همه این ها می سازد. این اسلام را امام نامگذاری کرد: «اسلام آمریکایی».

(رهبر معظم انقلاب)

کتاب جدال دو اسلام خلاصه ای از جلد بیست و یکم صحیفه امام خمینی رحمه الله با موضوع جدال اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و اسلام آمریکایی می باشد.

مشخصات کتاب
شابک :
‭978-964-531-668-4‮‬
سال نشر :
1393
صفحات کتاب :
310
کنگره :
‏‫DSR1573‭‬‮‭ /و44‏‫‬‭ص31 1393
دیویی :
955/0842
کتابشناسی ملی :
3252473
نظرات درباره کتاب جدال دو اسلام
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.