خرید کتاب پول, خدا, بچه ها

آموزش سبک زندگی اسلامی

کتاب چاپی پول, خدا, بچه ها

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب پول, خدا, بچه ها

کتاب پول, خدا, بچه ها آموزش سبک زندگی اسلامی به کودکان و نوجوانان. مفاهیمی همچون قرض الحسنه, ربا, وام, خرید, پس انداز و...

کتاب پول, خدا, بچه ها با توجه به رهنمودهای اقتصادی رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر تالیف شده تا مسائل اساسی که مورد توجه رهبر انقلاب است از کودکی به فرزندان آموزش داده شود.

 کتاب پول, خدا, بچه ها که در 7 فصل تالیف شده است در نظر دارد تا مفاهیم اقتصادی را از منظر اسلام به کودکان آموزش دهد. حجت الاسلام حیدری ابهری که سابقه طولانی در نوشتن برای کودکان دارد این بار با این کتاب سعی کرده مفاهیم اقتصادی از منظر اسلام را برای خوانندگان خود که متشکل از مربیان، والدین و... را با زبانی متناسب کودکان بیان کند.

«پول»، «کسب و کار»، «خرید و فروش»، «اسراف و صرفه جویی»، «کمک به فقیران»، «پرسش های گوناگون» و «زنگ ضرب المثل ها» عناوین فصل های هفت گانه این کتاب است. نویسنده در هر فصل مرتبط با آن فصل سوالاتی را طرح کرده و پاسخ های آن ها را عنوان کرده است. نویسنده در فصل پایانی سعی کرده ضرب المثل هایی را که مرتبط با مسئله پول و امور مالی است را نیز طرح کند تا فرهنگ غنی ادبی را نیز به خواننده خود منتقل کند.

این اثر که به آموزش سبک زندگی اسلامی در مسائل مالی می پردازد به سوالات گوناگون در این حوزه پاسخ می دهد و در کنار پاسخگویی به این سوالات برخی اطلاعات جذاب را نیز به خواننده ارائه می کند تا خواندن این کتاب برایش جذاب باشد.


مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
160
دیویی :
‏‫‬‭332/4‏‫‬‭ح951پ 1396
کتابشناسی ملی :
4632832
شابک :
‫‬‭978-964-202-613-5
سال نشر :
1396
نظرات درباره کتاب پول, خدا, بچه ها
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.