خرید کتاب سلیمانی عزیز

گذری بر زندگی و رزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و متن کامل وصیت نامه

کتاب چاپی سلیمانی عزیز

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب سلیمانی عزیز

کتاب سلیمانی عزیز حاوی خاطراتیست متفاوت و خوانده‌ نشده از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی. از کرمان تا کرملین، از جنگ با آمریکایی‌ها در نجف تا نبرد با داعش در شهر محاصره‌ شده آمرلی، از عمو قاسم فرزندان شهدای مدافع حرم تا ژنرال سلیمانی دلهره‌آور اوباما. کتاب سلیمانی عزیز نتیجه مصاحبه‌ها، گفتگوها و خاطرات شفاهی دوستان، هم‌رزمان و آشنایان شهید سلیمانی که سعی دارد با قلمی ساده و دلنشین، گوشه‌ای از زندگی مرد همیشه در صحنه جبهه مقاومت را ‍‍ پیشکش نگاه خوانندگان کند.

سردار قاسم سلیمانی متولد۲۰ اسفند ۱۳۳۵ – ۱۳ دی ۱۳۹۸ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. ایشان در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بودند. پس از آن  از سال ۱۳۷۶ تا زمان شهادت به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کردند.

در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده ایشان را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد به کمک استفاده از پهپادهای نظامی و با شلیک موشک ترور کرد و به شهادت رساند. این کتاب بخشی از خاطرات این سردار بزرگ است.

گزیده کتاب سلیمانی عزیز

 زدیم بغل. وقت نماز بود. گفتم: «حاجی قبول باشه. »

 گفت: «خدا قبول کنه ان شاءاللّه. »

نگاهم کرد. گفت: «ابراهیم! »

نگاهش کردم. 

نمازی خوندم که در طول عمرم توی جبهه هم نخوندم. 

حاج آقا شما همه نمازهاتون قبوله. 

قصه اش فرق می کرد. رفته بود کاخ کرملین. قرار داشت با پوتین. تا رئیس جمهور روسیه برسد وقت اذان شد. حاجی هم بلند شد. اذان و اقامه‌اش را گفت. صدایش پیچید توی سالن. بعد هم ایستاد به نماز. همه نگاهش می‌کردند. می‌گفت در طول عمرش همچین لذتی از نماز نبرده بوده. 

پایان نماز پیشانی‌اش را گذاشت روی مهر. به خدای خودش گفت: «خدایا این بود کرامت تو، یه روزی توی کاخ کرملین برای نابودی اسلام نقشه می‌کشیدند، حالا منِ قاسم سلیمانی اومدم اینجا نماز خوندم.»


مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
6097842
شابک :
‫‬‮‭978-600-7874-67-7‬‬‬
سال نشر :
1398
صفحات کتاب :
255
کنگره :
DSR1668
دیویی :
955/0844092
نظرات درباره کتاب سلیمانی عزیز
98913****6915

عالی بود،ممنون از شما.

1400-8-16 10:16:47

پاسخ
98915****9769

خوب است

1399-10-25 15:47:24

پاسخ