خرید و دانلود کتاب خانواده پایدار، عشق ماندگار

ناشر: آرسس

نویسنده:

کتاب دیجیتال خانواده پایدار، عشق ماندگار

حجم دانلود: 516.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

 معرفی کتاب  خانواده پایدار، عشق ماندگار 

کتاب حاضر اثری از فریحا رفیعی می باشد که توسط انتشارات آرسس منتشر شده است.

از آنجایی که خانواده مهم ترین و کوچکترین جزء جامعه است، تأثیر سلامت خانواده بر جامعه غیر قابل انکار است این کتاب تقدیم می شود به همه دختران و پسرانی که می خواهند با دیدی آگاهانه تصمیم به ازدواج بگیرند و هوشمندانه گام در راه زندگی مشترک بگذارند.

به تمام همسرانی که تازه ازدواج نموده اند یا مدت زمان زیادی است که در کنار همسرشان زندگی می کنند. و به همه سالخوردگانی که می خواهند سبک زندگی بهتری داشته باشند.

این کتاب با عنایت به اهمیت حل مشکلات موجود در خانواده ها و پاسخگویی به سوالات والدین و همسران تالیف گردیده است. 

لذا از آنجایی که سعی شده مطالب کتاب بسیار کوتاه و در عین حال جامع و کامل به رشته تحریر آورده شود، مطمئنا پس از خواندن مطالب و عمل به قوانین آن زندگی بهتری خواهید داشت، همسر بهتری خواهید بود و لذت بیشتری از زندگی خواهید برد.

این کتاب حاوی مطالب مفید و حاصل سال ها تجربه است که می تواند هنر درست زندگی کردن را به شما بیاموزد و به بیشتر پرسش هایتان پاسخ دهد.

اگر می خواهید ارتباطی موفقیت آمیز با همسر و اطرافیان تان برقرار سازید، آرامش و صمیمیت در زندگی تان حکم فرما باشد و کار و زندگی تان را با شادی و نشاط و علاقه ادامه دهید، این کتاب می تواند راه گشای زندگی تان باشد.

تمام نکاتی که در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است کاملاً کاربردی اند. شما می توانید با عملی کردن مباحث ساده این کتاب به فضایی سرشار از مهر و محبت در زندگی تان برسید و عشق و علاقه را برای همیشه به خود و اطرافیان تان هدیه دهید.

 گزیده کتاب خانواده پایدار، عشق ماندگار

ارسطو فیلسوف یونانی، مدت ها قبل گفته است که ما انسان ها کار می کنیم تا فراغت داشته باشیم. جی. کی. چسترتون نظرش این است که منظور ارسطو از فراغت، بیکاری و هیچ کاری نکردن نبوده است بلکه منظور او انجام کاری بوده که با وظایف معمول زندگی ما متفاوت باشد.

کاری که ما بخواهیم برای خود آن کار انجامش بدهیم، کاری که برایمان لذتبخش باشد و جزو کارهای هر روزه ما نباشد.

به عبارت دیگر فراغت یعنی کار آمدی، باز آفرینی، استراحت و بهبودی خودمان. برای لذت بردن از استراحت، باید انسان بهتری باشیم، زوج بهتری باشیم.

ازدواج شما نمی تواند تنها بر اساس کار دوام داشته باشد. همانطور که بدن به استراحت نیاز دارد، رابطه ی شما هم به آن احتیاج دارد، شما نباید بدون شارژ کردن باتری هایتان این قدر سخت کار کنید. باید به استراحت، سرگرمی و تجدید قوا بپردازید.

مشخصات کتاب
کنگره :
‏‫‬‭HQ743‭‬
دیویی :
‏‫‬‭306/81
کتابشناسی ملی :
5685796
شابک :
978-622-6562-19-5
سال نشر :
1398
صفحات کتاب :
124
نظرات درباره کتاب خانواده پایدار، عشق ماندگار
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.