خرید و دانلود کتاب عبای سوخته

برگ هایی از زندگی شهید آیت الله سید محمد حسینی بهشتی

کتاب دیجیتال عبای سوخته

حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب عبای سوخته

کتاب عبای سوخته نوشته غلامعلی رجایی و مجید قاسم، برگ‌هایی از زندگی شهید سیدمحمد حسینی بهشتی است. کتاب  عبای سوخته یکی از کتاب‌های مجموعه پا برهنه انتشارات شهید کاظمی است. در این مجموعه کتاب که با عنوان «پا برهنه» طراحی و تولید شده است، تلاش شده است تا گوشه ای از زندگی و سیره فردی، اجتماعی و سیاسی چند تن از مسئولین و خدمت گزاران راستین جمهوری اسلامی را در قالب خاطرات کوتاه به تصویر کشیده است.

هدف این مجموعه این است که می خواهیم ببینینم مسئولین جمهوری اسلامی چگونه باید باشند و مسئولین فعلی با چه محک و معیاری سنجیده می شوند و نسبت شان با آرمان های انقلاب اسلامی در مورد کارگزاران حکومت چیست؟ 

گزیده کتاب عبای سوخته

من و برادر شهیدم که در فاجعۀ هفتم تیر با آقای بهشتی به شهادت رسید، درس فلسفه مان از آثار شهید سیدمحمدباقر صدر بود و ماهی یک بار خدمت شهید بهشتی مباحثه داشتیم و اشکالات ما را برطرف می کردند. یک روز که در منزلشان درس بود، وسط درس، فرزندشان آمد و گفت: «آقای مطهری آمده دم در با شما کار دارد. » ایشان خیلی جدی به فرزندشان گفتند: «به ایشان عرض کنید من الان کار دارم. اگر مطلبی دارند به شما بگویند، من بعد از درس به

ایشان تلفن خواهم کرد. » فرزند ایشان رفت و برگشت و گفت: «آقای مطهری می گویند خود پدرتان بیایند تا به ایشان بگویم. » ایشان هم از ما عذرخواهی کردند و گفتند: «ناگزیر هستم خودم بروم. » و بلند شدند و رفتند. وقتی برگشتند دیدم چهرۀ ایشان از ناراحتی سرخ شده است.


مشخصات کتاب
شابک :
978-600-97070-2-7‬‬‬
سال نشر :
1395
صفحات کتاب :
99
کنگره :
‏‫DSR1668 ‭/ب9‏‫‬‮‭ع2 1395
دیویی :
‏‫‭955/084092‬‬
کتابشناسی ملی :
4572418
نظرات درباره کتاب عبای سوخته
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.