خرید و دانلود کتاب علی بابا

خانه ای که جک ما ساخت

کتاب دیجیتال علی بابا

حجم دانلود: 2.7 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب علی بابا

کتاب علی بابا نوشته دانکن کلارک توسط مجید نوریان ترجمه شده است. «علی بابا » برای یک شرکت چینی نامی غیر عادی است. بنیان گذار آن، جک ما، که معلم سابق زبان انگلیسی است، یک غولِ شرکتیِ باورنکردنی است. در کتاب علی بابا به کاوش در گذشته و شخصیت عجیب جک می پردازیم تا روش و آرزوهای بلندپروازانۀ او و راهبردهای نامتعارفش را بهتر بشناسیم.

گزیده کتاب علی بابا

«شاید علی بابا به عنوان «هزار و یک اشتباه » هم معروف شود. » او در روزهای آغازین، در مورد این که چرا شرکت به بقای خود ادامه داد سه توضیح داشت: ما هیچ پولی نداشتیم، هیچ فناوری نداشتیم، هیچ طرحی نداشتیم. » اما خوب است به سه عامل اصلی که امروزه شالودۀ موفقیت علی بابا را می سازند نگاهی بیندازیم: مزیت رقابتی شرکت در تجارت الکترونیک، لجستیک و مالی؛ یعنی همان چیزی که جک آن را «مثلث آهنی » علی بابا توصیف می کند ...

سایت های تجارت الکترونیک علی بابا تنوعی بی همتا از کالاها را برای مصرف کنندگان عرضه می‌کنند. سیاست لجستیکی آن ها تضمین می کند که این کالاها به سرعت و با قابلیت اطمینان، تحویل داده می شوند. شاخۀ مالی شرکت نیز تضمین می‌کند که خرید در علی بابا آسان و عاری از نگرانی است.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
434
کنگره :
HF5548/325 /چ9‏‫‭ک8 1396‬‬
دیویی :
381/1420951
کتابشناسی ملی :
5071531
شابک :
‏‫‭978-600-95250-8-9
سال نشر :
1396
نظرات درباره کتاب علی بابا
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.