خرید کتاب راستی دردهایم کو؟

روایتی از زندگی شهید مدافع حرم عباس دانشگر

کتاب الکترونیکی راستی دردهایم کو؟

حجم دانلود: 7.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب راستی دردهایم کو؟

کتاب راستی دردهایم کو؟ اثر محسن حسن زاده توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. این اثر روایتی است از حیات عباس، که از زبان خود او بیان می شود.

این قلم کوشیده است که از زبان دست نوشته ها و گفتار عباس بهره بگیرد، به مقصود و احوالات او نزدیک شود و پاره های به هم پیوسته ی خرده روایت های مربوط به او را به هم قفل و زنجیر کند. بر این اساس، تمام آنچه که می خوانید، روایت هایی کاملاً منطبق با واقعیت است.

آنچه در کتاب راستی دردهایم کو؟ خواهید خواند حاصل کوشش خستگی‌ناپذیر پدر بزرگوار شهید است که مهربانانه این قلم را در همراهی برای نوشتن از عباس، یاری دادند.

بخشی از متن کتاب راستی دردهایم کو؟

توی درگیری ها مدام لباس هایمان از خاک پر می شود. تنی به آب می زنم. حسین که مرا دیده، می گوید: «غسل شهادت هم کردی دیگه؟ » می گویم: «چه کنیم. برای همین راه اومدیم. » می خندد. صحبت مان که تمام می شود، می روم که لباس هایم را بشویم. این روزها بیشتر لباس مشکی محرمم را تن کرده ام. توی مقر یک ماشین لباسشویی داریم و گه گاه با آن لباس هایمان را می شوییم.

یکی از بچه ها که دیده می خواهم لباس مشکی ام را بشویم، لباسش را می دهد دستم و می گوید: «کمیل، این رو بنداز توی ماشین!» لباسش را می اندازم توی ماشین. لباس مشکی ام را با دست می شویم. نگرانم که رنگ پس بدهد و لباس بچه ها را خراب کند و مدیونشان بشوم. لباسم را که می شویم، پشت بیسیم اعلام می کنند که توی خط کمک می خواهند. فرصت نشده لباس را پهن کنم. می روم خط.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
136
کنگره :
‏‫‭BP52/66‭‬‬
دیویی :
297/998
کتابشناسی ملی :
8477533
شابک :
‏‫‭978-622-285-090-6‬‬
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب راستی دردهایم کو؟
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.