دانلود کتاب صوتی سه دختر گل فروش

مجموعه داستان

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

ارائه دهنده: سماوا

کتاب الکترونیکی سه دختر گل فروش

حجم دانلود: 822.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب سه دختر گل فروش

کتاب سه دختر گل فروش نوشته مجید قیصری توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. مجموعه داستان کوتاه از روزگار جنگ و پس از آن که همواره به عنوان دغدغه ذهنی و خاطره تلخ یا شیرین در دایره ذهنی تمام سربازان جنگ یا نویسندگان جنگ موج میزند. کتاب سه دختر گل فروش نامزد جایزه شهید غنی پور و جایزه ادبی مهرگان بوده و جایزه چهارمین دوره قلم زرین را نیز از آن خود کرده است.

گزیده کتاب سه دختر گل فروش

کوچه خلوت بود. زنی با زنبیل قرمز از قاب کوچه بن بست می گذشت. نگاه به چنار کرد. برگی رها، پیچ و تاب خورد و افتاد آن ور دیوار. تجسم کرد آن ور را؛ هزار رنگ، کلید انداخت به در، تردی برگ ها را زیر پا حس کرد. تکیه داد به دیوار و چادر از سرش سرید و افتاد بر شانه ها، باد افتاده بود میان حیاط وبرگ ها به رقص بودند برگ بود که می ریخت درون حیاط وبر دیوار و حتما درکوچه.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
1‎7‎8‎7‎1‎6‎8
شابک :
978-964-471-997-4
سال نشر :
1396
شابک دیجیتال :
978-600-03-1839-0
صفحات کتاب :
68
کنگره :
PIR8180‭‬ ‮‭/ی6‭س‌9 1396
نظرات درباره کتاب سه دختر گل فروش
زهرا بزازان

بنظرم کتاب خوبیه البته کاملا به سلیقه ادبی برمیگرده ولی یه نوشتار معمایی گونه داره که جذابش کرده و البته با پایان های تقریبا باز...به صورت اپیزود اپیزود هست

1395-8-28 15:21:17

پاسخ