خرید و دانلود کتاب الو کاخ سفید

روایت عملیات نظامی نیروهای دلتا در خاک ایران

کتاب الکترونیکی الو کاخ سفید

حجم دانلود: 2.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب الو کاخ سفید

کتاب الو کاخ سفید نوشته لیلا قربانی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.  این اثر روایتی جذاب از تنها عملیات نظامی آمریکا در خاک ایران می باشد.

کتاب الو کاخ سفید روایتی تکان دهنده از ماجراهای پشت پرده کاخ سفید به روایت کاخ سفید نشین‌های واشنگتن است. روایتی داستانی از ماجرای گروگان گیری سفارت آمریکا و درماندگی و بیچارگی آمریکایی ها در این ماجرا می باشد.

خلاصه ای مستند از اوضاع و احوال روزهایی که جیمی کارتر و هیئت حاکمه آمریکای ابرقدرت را در بن بستی عجیب گرفتار ساخته است.

بخشی از متن کتاب الو کاخ سفید

هامیلتون و جودی پاول با شنیدن اسم رمزی کلارک بی اختیار به یکدیگر نگاه کردند. جودی سخن گوی مطبوعاتی کاخ سفید بود. آن دو از اینکه چنین شخصی برای مذاکره به نمایندگی از طرف دولت آمریکا پیشنهاد شده بود متحیر ماندند. رمزی کلارک، وزیر دادگستری پیشین آمریکا بود و از مخالفان سرسخت رژیم شاه. او بارها در پشتیبانی از انقلاب ایران حرف زده بود.

حتی با آیت الله خمینی در پاریس ملاقات کرده بود. او یکی از انگشت شمار آمریکایی هایی بود که آیت الله خمینی را خوب می شناخت. اما کارتر به نظر برای قبول رمزی کلارک تردید داشت که گفت:

- رمزی کلارک همیشه سعی می کند گناه همۀ بدبختی های دنیا را به گردن آمریکا بیندازد. حالا خیال می کنید می شود او را حافظ منافع آمریکا در این مذاکره در نظر گرفت؟ یا اینکه از این فرصت استفاده کرده و در تأیید خمینی بیشتر سخن خواهد گفت؟

- او آدم شریف و قابل اعتمادیه. ضمن اینکه می توانیم ویلیام میلر را هم همراه رمزی کلارک به ایران بفرستیم.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
199
کنگره :
PIR8357‭‬
دیویی :
8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
8554941
شابک :
978-622-285-101-9
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب الو کاخ سفید
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.