کتاب پرواز پای دماوند (خاطرات شهید محسن فخری زاده)

خاطراتی از زندگی ابر مرد ایران شهید دانشمند دکتر محسن فخری زاده

کتاب دیجیتال (EPUB) پرواز پای دماوند

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب پرواز پای دماوند

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب کتاب پرواز پای دماوند نوشته محمدحسین علیجان زاده روشن به بیان خاطراتی از زندگی ابر مرد ایران، شهید دانشمند دکتر محسن فخری زاده می‌پردازد. شهید محسن فخری زاده مهابادی متولد ۱ فروردین ۱۳۴۰ است که در ۷ آذر ۱۳۹۹ به دست عوامل بیگانه به شهادت رسید.

 

درباره کتاب پرواز پای دماوند

دکتر محسن فخری‌زاده مهابادی معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و سردار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند. ایشان زمانی که ریاست سازمان پژوهش‌های نوین دفاعی را برعهده داشتند، در ۷ آذر ۱۳۹۹ ترور شدند و در پی شدت جراحات در بیمارستان درگذشتند. این کتاب به روایت خاطراتی از این شهید بزرگوار می‌پردازد.

 

کتاب پرواز پای دماوند مناسب چه کسانی است ؟

این کتاب مناسب افرادی است که به  روایت خاطرات و زندگی شهدا علاقه‌مند اند به خصوص دوستداران شهید محسن فخری زاده 

 

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب

بخشی از متن کتاب پرواز پای دماوند

خبر که آمد، بهت آورترین خبر ایران شد در آن روز هفتم آذر، پای دماوند چطور ممکن است چنین چیزی پیش بیاید؟ آن هم در زمانی که ما ادعای امنیتی ترین تحرکات منطقه را داریم. چشم دوربین ها و محافل امنیتی چطور از آنجا دور مانده است؟
یک چشممان به شبکۀ خبر بود و یک چشممان به صفحات گوشی هایمان، فرقی نداشت از کدام رهگذر قصه را ببینی، انگار هر ایرانی یک بغض فروخورده ای داشت که دم به دم در حال فوران و فریاد بود.

عده ای به حق عصبانی بودند از اینکه در دورانی که به راحتی مردان سیاست، مردان «میدان» را به سخره می گیرند، سرانجامشان را هم در یک کاغذ زرورق به دوستان غربی شان هدیه می کنند. عده ای هم گریان و نالان که دوباره عزیزی، فخری از گلستان علم و معرفت چیده شد، آن هم چه ناجوانمردانه، و آن هم چه مظلومانه و در خاموشی، در هیاهوی منم منم های افرادی که در کل عمرشان، افتخارشان فقط حرف های روی لب بود و نمایش هایی برای دیده شدن، کم کم «غم» جای بقیۀ حس ها را گرفت و شاید غم آخرین حسی است که به این زودی ها رهایمان نمی کند.
غم فراق بزرگ مَردی از تاریخ این سرزمین، که نسل ها باید بگذرد تا رشادت ها و خلاقیت ها و مدیریت جهادی اش نمایان شود. به مقتضای خیلی از مسائل، شاید نتوان از دریای وسیعش چیزی گفت، اما به اندازۀ عطشمان می توان چشید.

 

دانلود کتاب پرواز پای دماوند

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان تهیه نسخه الکترونیکی کتاب پرواز پای دماوند از محمدحسین علیجان‌ زاده‌ روشن وجود دارد. برای دانلود و خرید کتاب می‌توانید از طریق وب سایت و اپلیکیشن اقدام کنید.

 

صفحات کتاب 168
کنگره ‫‭DSR1668‬‬
دیویی 955/0844092
کتابشناسی ملی 8657979
شابک 978-622-285-103-3
سال نشر 1400

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
168
کنگره :
‫‭DSR1668‬‬
دیویی :
955/0844092
کتابشناسی ملی :
8657979
شابک :
978-622-285-103-3
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب پرواز پای دماوند
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.