خرید و دانلود کتاب باغ ملکوت

کتاب الکترونیکی باغ ملکوت

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب باغ ملکوت، خاطرات اسیر آزاد‌شدة ایرانی مهدی لندرودی است که عبدالمجید نجفی به کوشش سید قاسم ناظمی آن را به رشته تحریر درآورده‌اند. موضوع کتاب «جنگ ایران و عراق» است و از مجموعه کتاب‌های خاطرات اسرا می‌باشد.
کتاب شامل دو فصل است. لندرودی در فصل اول خاطرات اعزامش به جبهه را شرح می‌دهد. در آغاز اعزامش به عنوان مسئول تدارکات و انباری واحد امداد جبهه کردستان مشغول به خدمت می‌شود و سپس به اشنویه و بعد به دزفول اعزام می‌شود. لندرودی از افراد گردان ولی‌عصر‌(عج) بوده است. او در جریان عملیات کربلای٥ مجروح و به تهران منتقل می‌شود. هنوز به خوبی بهبود پیدا نکرده است که دوباره عازم جبهه می‌شود.
در فصل دوم به خاطرات اسارت و خاطرات پادگان تکریت می‌پردازد. لندرودی که در عملیات بیت‌المقدس به اسارت دشمن درمی‌آید در این فصل دو آزار و اذیت‌های فرماندهان عراقی سخن می‌گوید. این کتاب نمونة بارز صبر و مقاومت یک انسان را به تصویر می‌کشد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
253
شابک دیجیتال :
978-600-03-1906-9
نظرات درباره کتاب باغ ملکوت
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.