خرید و دانلود کتاب نصرالله

گفت و گوی اختصاصی و یادداشت هایی درباره ی شخصیت و زندگی دبیر کل حزب الله لبنان

ناشر: عماد فردا

پدید آورنده: محمدرضا زائری

کتاب الکترونیکی نصرالله

حجم دانلود: 1.6 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب نصرالله، گفتگوی اختصاصی حجت الاسلام محمدرضا زائری است با دبیرکل حزب الله لبنان. این کتاب کوششی است برای تبیین و معرفی شخصیت استثنایی و غریب و تاریخی حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله، برای آنان که دوستش دارند و می‌خواهند بیشتر از زندگی، خانواده و دغدغه‌هایش بدانند.
سخنرانی را آغاز کردم و طبق معمول صحبت کردم. اما در یک لحظه احساس کردم که دیگر هیچ چیزی نمی‌بینم چون عرق از صورتم سرازیر بود و شیشه عینک را گرفته بود. خواستم دست دراز کنم و از جعبه دستمال کاغذی روی میز جلویم دستمال بردارم و عرق را پاک کنم ـ لااقل از شیشه عینک ـ ولی دستم پیش نرفت. چون فکر کردم در میان این دوربین‌هایی که در حال فیلم‌برداری هستند حتما بعضی‌ها فیلم را در اختیار شبکه‌های مختلف از جمله شبکه‌های تلویزیونی اسرائیل قرار می‌دهند و در این صورت...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
104
کنگره :
‫‭‭DS87/2/ن6آ5 1392
دیویی :
‫‭956/92044092
کتابشناسی ملی :
3197186
شابک :
978-600-6360-30-0
سال نشر :
1391
نظرات درباره کتاب نصرالله
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.