خرید و دانلود کتاب غریبه

بر اساس زندگی شهید یدالله کلهر

کتاب الکترونیکی غریبه

حجم دانلود: 2.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب غریبه

کتاب غریبه شامل زندگی نامه داستانی شهید یدالله کلهر از فرماندهان جبهه می باشد. محتوای آن عبارت است از: زندگی نامه، پخش اعلامیه حضرت امام (ره)، شرکت در تظاهرات مردمی، فعالیت ها و فرماندهی اش در تکاب و مقابله با نیروهای کومله، ایثار و سجایای اخلاقی شهید در مواجه با بسیجی ای که او را نمی شناخت، خاطره ای از شهید در بیمارستان تجریش از زبان هم رزم و هم اتاقی اش در هنگامی که بسیجیان برای اهدای کلیه به شهید کلهر اصرار می ورزیدند، روزهای واپسین و شهادت ایشان در منطقه عملیات کربلای پنج (شلمچه) از زبان راننده اش.

گزیده کتاب غریبه

بیشتر از یک ماه بود که در بیمارستان شهدای تجریش بستری بودم. در این مدت مجروح های زیادی در تخت سمت راستم معالجه و مرخص شده بودند. همه آن ها از همان لحظه ورود، از درد نالیده بودند.خیلی هاشان وقت مرخصی هم ناله کنان رفته بودند؛ اما این یکی انگار اصلا در این دنیا نبود. انگار درد در گوشت و پوست او اثری نمی گذاشت...


کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
964-471-902-6
سال نشر :
1385
شابک دیجیتال :
978-600-03-2428-5
صفحات کتاب :
94
کنگره :
DSR1626‭‭‬ /ک86‫‬‭ب3 1385
دیویی :
955/0843092
کتابشناسی ملی :
1137832
نظرات درباره کتاب غریبه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.